Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

eMka Lao Bing FM


Guest frank_martin

Recommended Posts

Omg..ale masakra :/

 

Myśle, ze nie ma sensu kupować. Jak widac chińskie emki poszł w metal body, więc lepiej czekac na PeJoty III generacji które pewnie też będą full metal.

Co prawda do premiery jeszscze dość sporo czasu, ale... na pewno lepiej poczekac niż wydac 480 złotych na jakis badziew. Chyba że dla paru metalowych części i elementów gb.

Link to post
Share on other sites

Do emek BOYI większość ludzi tez była nastawiona raczej negatywnie, a okazały się całkiem dobrymi replikami. Kto wie, może z tym będzie podobnie.

Sam chciałem kupić jakąś emkę, tyle że M4A1 BOYI nigdzie nie ma, może sprawię sobie karabin tej firmy.

Link to post
Share on other sites

Nie ma co oceniać złe/dobre. Elementy na zdjęciach wyglądają na dobrze spasowane, elementy plastikowe dobrze zmatowione. Ma też 300 fps w stocku więc o ile komponenty będą na poziomie jg czy pj to może być to całkiem niezła okazja. Cena też nie jest wygórowana. Z osądami trzeba się wstrzymać do czasu pierwszych zakupów zamiast osądzać - chińskie = złe.

Link to post
Share on other sites

Z trzecia serią pejotów może być tak samo jak z drugą, czyli wszyscy czekali na niewiadomo co, a jakby nie patrzeć, wyszła replika nieopłacalna, bo po co dokupywać na starcie baterię i inne bzdety jak taniej można mieć sprawną i od razu gotową do "walki" replikę.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli ktoś kupi tego guna, to niech z łaski swojej podzieli sie wrażeniami!!

Bardzo ciekawi mnie co jest w środku ?:> aha no i te 300fps na początek by wystarczyło. No ale nic, trzeba po prostu cierpliwie czekać na dalsze inf.

 

Pzdr fOr all

Edited by HAosX
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Napisałem do gunfire.pl :

 

Interesuje mnie:

> Gearbox (prowadnica,tłok,zębatki,łożyska,spring)

> oraz osiągi i wytrzymałość oraz coś o tej firmie LB.

>

> Będę bardzo wdzięczny za wszelkie informacje.

>

> Pozdrawiam Igor

 

 

Odpisali !!

 

Witam

trudno powiedziec cos o LB, jest to nowosc i jak dotad niemamy jakichkolwiek z nim doswiadczen, czy to złych czy to dobrych

 

Pozdrawiam,

Rafał Bujno

BOK Gunfire

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...