Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaki silnik?


Recommended Posts

W tych silnikach nie jest zalecane dawanie napięcia powyżej 9,6V, gdyż mogą się schrzanić... W tych silnikach wystarczy odpowiednio dobre ogniwa RC i napięcie 9,6V, wystarczy pod każdy upgrade mocowy. Jeżeli chcesz dobry ROF to wystarczy ci Turbo systemy aż do sprężyny M140. Powyżej zaleca się używanie Magnuma. Jeżeli masz ogniwa Intellecta małe 1400mAh to 10,8V powinno starczyć.( jako rekompensata mniejszej wydajności ogniw w porównaniu do ogniw RC)

ROF'a będziesz maił bardzo dobrego...

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Witam napisze tu, aby nie zakładać nowego tematu...

Swojej repliki nie rozkładałem od ok 3 miesięcy . Rozebrałem ją dzisiaj i w rękojeści pojawiło sie dużo pyłku.Jest to taki świecący pyłek i było go naprawdę dużo .Moim zdaniem jest to pyłek ze szczotek silnika. Czym może to być spowodowane? Czy są to kiepskie szczotki ? Czy może coś innego?Jest to silnik cymy.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

W tych silnikach nie jest zalecane dawanie napięcia powyżej 9,6V, gdyż mogą się schrzanić... W tych silnikach wystarczy odpowiednio dobre ogniwa RC i napięcie 9,6V, wystarczy pod każdy upgrade mocowy. Jeżeli chcesz dobry ROF to wystarczy ci Turbo systemy aż do sprężyny M140. Powyżej zaleca się używanie Magnuma. Jeżeli masz ogniwa Intellecta małe 1400mAh to 10,8V powinno starczyć.( jako rekompensata mniejszej wydajności ogniw w porównaniu do ogniw RC)

ROF'a będziesz maił bardzo dobrego...

 

Powiedział bym dokładnie to samo :) Ale kolega mnie uprzedził i za to mu chwała :D

 

Ja bym dołożył 100zł i kupił systema magnum.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Wytłumaczcie mi coś takiego. ASgshop tydzień temu wsadził mi Systeme magnum długą i M150 plus pare innych dupereli składających się na ok 510fps. A co najlepsze w tym, to to że zalecają zasilać to 12V. Myślałem że się może ktoś pomylił na serwisie a i tak musiałem skontaktować się jeszcze raz (ogniwa w batce mi rozdupczyli) a oni się uparli że 12V i na takiej testowali bo moja była za słaba (moja 10,8V)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...