Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 343
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 year later...

Panowie wybaczcie ale dostaje już istnej szewskiej pasji... Kupiłem sobie z drugiej ręki "świnie" i już na początku okazało się, że to był błąd. Kable spaliły się, styk spustu umarł, sprężyna dead, komora stock z gumką padła. Załamałem się, ale powymieniałem wszystko, kabelki głośnikowe, batka custom, kupiłem sobie komorę CA ucieszony że będzie działać i... i jakże wielkie było moje zdziwienie, gdy znów coś się stało<sic> Tym razem problem jest taki że lufa razem z komorą robi sobie co chce... Przy strzelaniu lata na wszystkie strony(najczęściej wysuwa się z dyszy...) Co powoduje że kulki nijak nie mogą trafić do komory i zostają w gnieździe. Sam już nie wiem jak to ustabilizować żeby zostawało na sowim miejscu.

2. Jak się już dostaną do lufy, to albo lecą słabo, albo się nie podkręcają albo w ogóle robią co chcą! No ileż można, powoli dostaje szału!! Spróbuje jeszcze zmienić gumkę, ale jak to nic nie da to się poddaję.

 

p.s Na dodatek dziś mi umarł box i nie pozostaje nic innego jak kupić nowy...

Link to post
Share on other sites

Masz na lufie założoną sprężynę która dociska lufę z komorą do GB czy zapomniałeś o niej/nie miałeś w ogóle? Bo jak rozumiem to komora lata Ci przód/tył. Ewentualnie może lufa zewnętrzna jest źle zatrzaśnięta. Opisz dokładniej czy objawia się Twój problem, bo jak dla mnie z tych informacji można niewiele wywnioskować. Jak możesz zrób zdjęcia i zaznacz co i w jaki sposób Ci lata.

 

Co do boxa to co Ci padło? Sound control który prawie nigdy nie działa czy coś innego? Jego budowa jest prosta i można z reguły go łatwo naprawić.

Link to post
Share on other sites

Z lufą się już uporałem, trochę izolki i siedzi aż miło. A co do boxa, to nie SC, tylko w ogóle padł... Nie wiem czy moduł kontrolny(czy jakoś tak), czy silnik, bo kable z tego co widziałem nie tknięte. Ale nic oddam może do elektryka to coś wymyśli. A jak nie to kupie nowy, jakoś przecierpię;)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam.

Mam problem z m249 produkcji A&K.

Replika jest nowa, kupiona 2 tygodnie temu. Nie była strzelana prawie wcale ( przebieg może 100 kulek ).

Zamontowana lufa 407 G&G, gumka hop up modify, bore up, zębatki, tłok, spring 140.

i daje mi 450 fps. słyszalem ze nieszczelność może wynikać z powodu niewspółgrania stockowej komory hopup z innymi gumkami.

 

jakies pomysły?

Link to post
Share on other sites

Pojawił mi się problem z SAWem. wszystko banglało super extra itd. Kupiłem nową batkę o większej pojemności i w związku z czym musiałem przerzucić kale do boxa. Teraz po zmontowaniu świniaka do kupy okazało się, że przestał podawać kulki. Podaje co trzecią, czwartą kulkę. Jakieś propozycje ?

Edited by yogurt
Link to post
Share on other sites

dla osob ktore nadal szukają

komory hop up m249 CA są do kupienia w sklepie vasilikos.com.gr za 53 euro komora + przesylka do Polski

 

yogurt a sprawdzales czy dysza ci sie dobrze cofa w komorze? czy nie blokuje kulek ?

Link to post
Share on other sites

Pojawił mi się problem z SAWem. wszystko banglało super extra itd. Kupiłem nową batkę o większej pojemności i w związku z czym musiałem przerzucić kale do boxa. Teraz po zmontowaniu świniaka do kupy okazało się, że przestał podawać kulki. Podaje co trzecią, czwartą kulkę. Jakieś propozycje ?

 

Skoro przeciągnąłeś kable do boxa to pewnie przełożyłeś je przez podajnik taśmy. Możliwe że kable przeszkadzają komorze. Sprawdź czy dobrze masz włożoną lufę wewnętrzną z komorą. Sprawdź też czy dobrze masz GB przykręcony.

 

Druga sprawa. Kupiłeś batkę o większej pojemności - pewnie wzrósł Ci ROF. Najprawdopodobniej box nie nadąża podawać. Załóż sobie na zębatkę tłokową opóźniacz i zmień baterie w boxie. Powinno wszystko wrócić do normy.

 

Daj znać czy pomogło.

Link to post
Share on other sites

Okazało się, że winny jest box bo na magach z m4 podaje super. Co do trybu to na SC box podaje co 10 kulkę a na auto co 3-4. Zastanawiałem się czy wymiana kabelków w magu coś da i czy nie wpakować w jakiś sposób troszkę mocniejszej baterii do maga tak, żeby szybciej wszystko działało. Aha gdzie idzie kupić ten kabelek sterujący do maga i ten spowalniacz na zębatkę ?

Edited by yogurt
Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...