Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 343
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A czy ktoś już się wypowiadał o sound control w tym magu. Mój działał przez 2 miechy super. Teraz mikrofon w tym systemie wyczulił się tylko na trzęsienie ziemi i krzyki zawodzących dziewic (czytaj trzeba naprawdę głośno krzyknąć, aby się załączył).

Link to post
Share on other sites

W moim boxie wtopiłem i zażywicowałem nowe metalowe bolce trzymające sprężyne, działa lepiej ale trzeba coś jeszcze, podłanczał ktoś 9V batke taką małą kwadratową ? Chyba w CA sie takie stosuje, nie wiem jak na czinolu to będzie chodzić.

Link to post
Share on other sites

Dostałem nowy egemplaż ...

 

WYCIĄGAM ... ładuje magazynek i ZONK mechanizm samo nakręcania nie wyłancza siei cały czas nakręca ale wersja sound. jest dobra .

 

Wkłądam akumulatro 9,6 V .... i PYK PYK ... nie potrafi naciąnąć spręzyny ... zdzwinoło mnie to . Wyciągam akumulator Voltomierz .. 10 V z hakiem ... wkąłdam jeszcze raz i to samo .

 

Teraz ładuje ten który dostałem z karabinem ale sądze że to coś z giwerką :/

Link to post
Share on other sites

Szymaniak, po czym wnioskujesz że karabin ma mniejszą moc ? Masz chrono , czy szacujesz na oko ? ;) Moja M130 guardera również jest minimalnie krótsza i dość węższa od stockowej, a działa jak należy.

 

Cyr4x opisz swój problem nieco szczegółowiej, bo z tego co czytam to może być wina niedociśniętego silnika do zębatek, i przeskakuje nie naciągając springa. Najlepiej wyciągnij i rozkręć GB chyba że chcesz gwarancje, która jest ch warta ;)

Link to post
Share on other sites

nie że przeskakuje tylko dzwięk jest taki że Silnik chce a nie może .

tzn. problem miałem podobny z Fn 2000 gdy batka byłą słaba .

 

Po krótki telefonie do Taiwana ... powiedizeli że to możę być wina akumulatora. mam go naładowac jak tylko się i sprawdzić .

 

 

Ehhh.. zobaczymy :/

Link to post
Share on other sites

A wiec .

PO wielu testach . Sprawdzaniach

na 3 akumulatorach :

1100 mAh FireFox , 1050 mAh AsgShop, 3000 mAh ( Mojej roboty )

i NIC taki sam dzwięk :/

Przeszedłem do testów z zasilaczami ... też fiasko .

I test na bezszczelnego Zasialcze z kompa :D 300W, 350W, 400W, 500W .

I taki sam dzwięk :/

 

wynika z tego żę ktoś wysłał mi zdu.. egzeplaż LUB coś się stało i niechce działać :/

 

 

szkoda .

Teraz musze wysłać go do Krakowa :/

 

LUB tam sam pojade :D

Link to post
Share on other sites

Szymaniak, po czym wnioskujesz że karabin ma mniejszą moc ? Masz chrono , czy szacujesz na oko ? ;) Moja M130 guardera również jest minimalnie krótsza i dość węższa od stockowej, a działa jak należy.

 

Owszem mam chrono.

Pomiary na stockowej sprężynie + BU Guardera - 430fps (delikatna nieszczelność na komorze)

Pomiary na m120s Systemy + BU guardera - 380 fps (ta sama nieszczelność)

 

I ta różnica w długości nie jest taka minimalna. Z dwa centymetry krótsza jest. Jutro zamieszczę jakieś zdjęcie.

Edited by szymaniak
Link to post
Share on other sites

Co do różnicy sprężyn to prawda bo i tłok z tego co panowie z Taiwangun mówią jest inny ponieważ jak wstawiałem bore up i tłok systemy to powiedzieli, że muszą wstawić także standardową sprężynę bo ta nie będzie pasować.

BTW możecie przypomnieć co i jak trzeba było zrobić i co kupić jeśli występuje u mnie ten problem, że naciskam spust i czasami sobie strzela, a czasami cisza?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam,

mam taki problem - mianowicie jak sie dobrać to GB w mini od P&J, jeśli to pomoże, wersja para, ale to raczej nic innego. Dowiedziałem się, że muszę wyjąć lufę zew. najpierw no i niby wszystko ok - Replika kolegi i poprosił mnie abym mu w czymś pomógł, tyle, że nie może zdjąć tej lufy...ten guzik, który teoretycznie trzeba nacisnąć aby zdjąć lufę nie działa. Tzn. to wygląda tak jakby coś go blokowało i nie bardzo wiem jak temu zaradzić. Naciskam i nie działa...miałem dziś do czynienia z 3 - ema innymi mini tej firmy, w innej wersji, ale mechanizm wszędzie ten sam, a z jakiegoś powodu w naszej replice to "nie działa".

Jakieś sugestie ?

I ogólnie jak się dobrać w mini od GB ?

Pozdrawiam...!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...