Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 343
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sorki, brak opcji EDYTUJ POSTA. Ja pierdziele, różnica miedzy stockową komorą a ta z CA jest kolosalna... jak ktoś ma problemy to się długo nie zastanawiajcie. Dzisiaj wieczorem jeszcze naszkrybie jak działa, bo teraz w robocie siedzę i nie mam jak sprawdzić.

Link to post
Share on other sites

Sam też w przeszłości miałem do czynienia z w/w serwisem, styki w cymce starej padły bo były gówniane, i orzekli że to moja wina bo za długie serie siałem... i kazali zapłacić, oczywiście cymka była na gwarancji. Tyle Off-Top'a co do komory z CA sam się przymierzam, bo stockowa mnie wku**wia tym że nie da się praktycznie wsadzić tam sylikonowej gumki, bez przeróbek które rozszczelniają układ.. 90zł przeboleje. Killa - napisz proszę ładnie jak pasuje z gumkami z kołnierzem, jak podaje kulczensy, jak szczelność, jak dystanser itp, proszę :)

Link to post
Share on other sites

Różnic nie zauważyłem, oprócz standardowo niższej jakości wykonania. A co do recenzji z testów, to nie czekajcie. Wczoraj kumpel upuścił mojego magnuma na glebe i mam tymczasowo niesprawny silnik. Zdjęć komory nie będę w stanie zrobić, Brak aparatu.

Link to post
Share on other sites

Odkręcasz 2 śrubki z lewej strony komory zamkowej, jedną za suwadłem, rozkręcasz i wyciągasz pin z kolby, wyciągasz lufę z HU, wyciągasz przedni chwyt (łoże), otwierasz pokrywę, wyciągasz suwadło, wyciągasz GB. Po krótce.. sam do tego doszedłem sam, bez filmów.. Poza tym masz chyba instrukcje. Acha, instrukcja dotyczy wersji PARA, nie wiem jak się pozostałe wersje rozbierają, może tak samo, może inaczej.

Link to post
Share on other sites

Mój błąd. Nauczony wcześniejszym doświadczeniem nie chciałem używać zbyt dużo siły. Gearbox po prostu ściśle siedzi ;)

Problem z samowolą już rozwiązany. U mnie było to jednak podziurawiona izolacja kabla... Strasznie liche jak to w chinolach jest okablowanie. W najbliższym czasie będzie trzeba się pomęczyć z tym troszku.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...