Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rodzina AK47 wady, problemy i B-specnaz


Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja proponuje kupić metalowe body: Zbrojownia i dokupić stałą kolbę (najlepiej drewnianą). ;-) Jak tylko będę miał kasę to tak robię i wtedy mamy problem z kolbą z głowy, a dodatkowo metalowe body :wink: Choć składana kolba jest bardzo użyteczna zarówno w budynkach jak i w transporcie... Gdyby się tylko tak nie rozsypywała...

Link to post
Share on other sites

Mój kolega ma prblem oto on , Jak możecie POMÓŻCIE

 

" mam AK-47 Tokyo Marui lekko podrasowane koło 400 fpsów, stokowe okablowanie , silnik Classic Army . Problem polega na tym że przy użyciu bateri Sanyo RC 9,6 V 1600mah okablowanie karabinu i silnik nagrzewa się a w pełni naładowana bateria pada po 700 kulkach . Ponieważ podobny problem wystąpił wcześniej i został wyeliminowany poprzez format baterii postopiłem podobnie i dupa . Żadnych chcianych efektów . Czy ktoś może pomóc , doradzić "

Link to post
Share on other sites

Grzanie może być spowodowane:

 

a) Cienkie kable [choć ta opcja jest bardzo wątpliwa, także ją na sam koniec bierz]

 

b) Replika ma opory [ciasno spasowany GB, źle wyregulowany silnik; możliwe że za mocno przywiera do zębatki w GB]

 

c) Luźne stylki [któryś nie ma dobrego kontaktu; sprawdź czy nie ma gdzieś osmoleń itp.]

 

d) Zwarcie, przebicie [może gdzieś kabel się zwiera?]

 

e) Nie rozbierzesz sam to się nie dowiesz. Na forum można jedynie gdybać

 

Ten kabel jak mocno się grzeje? Parzy w dłoń czy po prostu jest ciepły? Może bateria już nie chce współpracować? Jaka to bateria? NiMh? NiCd?

Link to post
Share on other sites

Bateria to Nicd

podłączyłem baterie Nicd 8,4V i wystąpiłten sam problem więc wydaje mi sie ze to nie bateria . Obie baterie podłączyłem do innej broni i tam problemu nie było.

Szczególnie mocno nagrzane (bardzo mocno ciepłe ) jest rejon w pobliżu silnika i wtyczkach

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...

"Witam ja mam AKS-47 ale CLassic Army ( arsenal ) i mam także problem z mało sztywną kolbą. Z tego co wyczytałem to raczej normalka ??"

 

Jest to noralka. Po jakims czasie powinna ci sie zlamac (dokladnie uklad mocowania) albo bedziesz mial duze luzy na mocowaniu. Ja osobisice polecam kolby lamane na bok.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...