Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M668 M14 EBR [NS]


Recommended Posts

  • Replies 348
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

Witam przeglądnąłem ten temat wzdłuż i wszerz i nie znalazłem jednej rzeczy ;]

 

Mianowice EBR jest bardzo cicha, ale to mnie nie satysfakcjonuje ;] Chcę wstawić do niej cichą głowice tłoka i wyciszona głowicę cylindra taka jak jest np. w zestawie cichym od systemy ale tu jest mały problem co do mojej pewności czy będą pasować :/ Ponieważ zestaw na ASGshop.pl jest do gb v2 i v3 i przy v3 pisze ze pasuje do AUG http://www.asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=98

A na specshop.pl jest sama głowica cylindra podpisana że pasuje do m14 i AUG http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=2284

 

Moje pytanie jest takie bo to ta sama głowica cylindra co w zestawie systemy. Czy te części będą pasować do m14?

 

a także czy części Elemnta będą pasować i jak z ich żywotnością?

 

Jaki tłumik dźwięku zalecacie?

Link to post
Share on other sites

W moim temacie odpowiedzi nie uzyskałem, więc piszę tu.

 

Chodzi mi o replikę karabinka M14 EBR Light Weight Krótka wersjaDOKŁATNIE O TEN MODEL

 

Mam kilka pyań odnośnie tej repliki:

-Jak zmniejszyli masę??(w porównaniu do zwykłej wersji)Nie zastosowali słabszej jakości metalu?

-Jak zasięg w niej i celność??

-Czy Light Weight ma jakiś fabryczny tuning, że osiąga aż 420 fps, czy to tylko wymysł wystawiającego(na www.sklep.airsoftguns.pl podano te same dane).

Link to post
Share on other sites

Ludzie trzymajcie się od tej repliki z daleka, możliwości upgrade są mocno ograniczone, niestandardowa lufa, niestandardowa głowica cylindra i dysza. I przy okazji GB v7 z G&P - to jakaś parodia, cylinder standard mosiądz, głowica tłoka plastik, t samo głowica cylindra. Prowadnica sprężyny z plastiku i BEZ łożyskowania. I za to liczą sobie 600zł LOL już dawno nie wydałem gorzej pieniędzy.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...