Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Sklep] Evike


Recommended Posts

Witam.

 

W wakacje byłem w stanach i będąc tam zamówiłem troszkę drobnego sprzętu (baterię, okulary, części do Glocka). Z doświadczenia mogę powiedzieć że obsługa jest dobra. Choć mi zdarzyła się taka rzecz. Z zamówionych akcesoriów nie wszystko przyszło, a w paczce załączona była kartka informująca mnie, że nie wszystkie akcesoria są 'in stock' (choć na stronie były) i że przyjdzie 2 paczka tydzień później.

Czekałem 2 tyg na tą paczkę i nic nie przyszło. Jakoś nie długo potem wróciłem do Polski i w emailu poprosiłem ich o zwrot pieniędzy co uczynili.

 

Ja bym bym chętny na jednego AEGa CA (bo ceny maja niższe niż w WGC, ICS też jest chyba tańszy :) ). Z mojego doświadczenia, zamawiający powinien sie zapytać czy wszystkie rzeczy 'in stock' są rzeczywiście 'in stock' ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

po zakupie interesujących nas rzeczy, trzeba czekać aż "wyliczą" koszty wysyłki i wtedy drugi raz robimy przelew.

 

juz z tego sklepu korzystalem kilkanascie razy i jak do tej pory z takim czym sie nie spotkalem... koszty przesylki wyliczane sa jeszcze przed tym gdy wpiszesz swoje dane osobite (przynajmniej ja tak mam) i podaja ci ostateczna cene... ogolnie to sklep nawet bardzo dobry - mozna uzyc coupon na 15% znizki (szukaj na ich stronie facebook), lub na darmowa przesylke (aczkolwiek ta opcja jest chyba tylko dostepna na terenie USA).. ostatecznie, zdalaza sie sytuacja gdzie nie mieli czegos co zamowilem "in stock", ale przyslali reszte rzeczy bez zadnych dodatkowych kosztow w dosc szybkim czasie... ogolnie polecam

Edited by legacyy
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Jako, że ostatnio sprowadzałem od nich replikę to wyrażę swoje zdanie. Osobiście kupowało mi się tam przyjemniej niż w wielu polskich sklepach: bardzo przyjemna i pomocna obsługa (nie tylko potrafią doradzić, ale i bez problemu można z nimi ugadać choćby zmianę wartości paczki). Do tego oczywiście dochodzą dosyć niskie ceny i bardzo zachęcające promocje. Jedyny minus to możliwe cło / vat i czas jaki zajmuje dotarcie przesyłki (osobiście czekałem równo miesiąc, ale nie z winy sklepu).

Link to post
Share on other sites

hehe.

to że paczka trafia na cło to nie jest minus ani plus. Jest to normą w sprowadzaniu towaru z poza EU.

Prawidłowo, podkreslam prawidłowo - jeżlei twoja paczka nie trafiła na cło powienieneś zgłosicsie do urzedu celnego i ją oclic.

Niestety nasza polska mentalnośc mówi co innego.

A nie opodatkowanie sprowadzanego towaru jest karalne :P

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...
  • 1 year later...

Ostatnio zamawiałem kompletna dolną połówkę GB od katany WE- przesyłka doszła w ciagu 2 tygodni do mnie, jednak nie jestem do końca zadowolony- GB z zewnątrz nosił ślady jak by niewiadomo ile osób go macało (trochę zeszła z niego farba, porysowany), a zębatka tłokowa miała wyłamany jeden ząb. W sumie dla mnie to nie problem, potrzebowałem tylko szkieletu, bo zebatki mam, jednak jak się płaci za nowy produkt i dostaje się używany, co gorsza uszkodzony- coś jest nie halo.

Nie pierwszy sklep zagraniczny z którego zamawiałem- na airsoftiger777 lub na shootercbgear nigdy nie narzekałem..

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Zamówienie z małymi problemami ale sklep zdecydowanie staną na wysokości zadania.

Pierwsza przesyłka cofnięta z winy poczty potem szybko wysłana druga. Po dotarciu okazuje się że jeden z produktów jest w złym rozmiarze ale sklep poinformowany o sytuacji wysyła przesyłkę z tym właściwym i prosi o zachowanie obu egzemplarzy.

Trochę całość trwała ale było fachowo.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...