Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] AKS-74U [BOYI]


Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ten montaż za 150zł nie podpasuje do krótkiej wersji, jest za długi (szczerbinka nie pozwala na wmontowanie go do końca). Sprawdzane na VFC.

 

Co do szyny z Cymy tak już wcześniej napisane było obrócić szynę na odwrót (tył na przód).

 

Szyny z SWD nie pasują bo są niższe.

 

Ja u siebie mam PSO-1 z montażem do SWD, ale to na wersji długiej...

Edited by pidżefjat
Link to post
Share on other sites

panowie szukam maga do AK74U jednak z tego co czytałem tutaj to niewiele pasuje więc:

a) kolor czarny

b)hi-cap ew mida

c) jesli to mozliwe to metalowy

 

podajcie mi firmy i ew linki których magi pasują na 100% bez zbędnego piłowania i przerabiania ;)

 

Z góry dziękuję za pomoc

Link to post
Share on other sites
c) jesli to mozliwe to metalowy

Jak do 74 to niemożliwe

 

podajcie mi firmy i ew linki których magi pasują na 100% bez zbędnego piłowania i przerabiania ;)

Podejrzewam że do boja nic ci nie podejdzie bez piłowania. A tak od siebie dodam - nie kupuj magów P&J.

Link to post
Share on other sites

Jak chcesz magi co pasują "bez piłowania" to kup ... hicapy do boyia :roll:

Poszukaj po sklepach, bo w paru lekko widziałem tylko nie pamiętam w których, a to już Ty powinieneś sobie sprawdzić sam choćby po to, żeby znaleźc najtaniej (koło 40 zł). Tak na 1 rzut: specshop, taiwangun, gunfire, capri.

Czarne też są.

 

Pasują też midcapy firmy Mag, ale trzeba przypiłować zatrzask (papier ścierny + trochę czasu).

Edited by RED (Lone Wolf)
Link to post
Share on other sites

Wszystko można, kwestia tego czy to będzie zgodne z rzeczywistością, a to w airsofcie dla niektórych ważne.

 

Pytanko - chciałbym zwiększyć ROF w moim AKSie bo aktualnie jest tragiczny. Co lepiej wymienić - silnik CA o zwiększonym momencie obrotowym czy baterię 9.6? Cena jednego i drugiego produktu jest bardzo podobna.

Link to post
Share on other sites

Nie ma do AS metalowych magów tantala, chyba że ktoś se przerobi z prawdziwka (to nie jest tylko "przełożenie bebechów") a wątpie, żeby ZiBi_pl chciał pisząc:

"podajcie mi firmy i ew linki których magi pasują na 100% bez zbędnego piłowania i przerabiania icon_wink.gif"

... pomijam fakt, że nigdy nie widziałem w prawdziwkach (na necie), żeby ktoś magi tantala używał do ak74

 

Melon: Ja bym wziął Baterię (co zresztą zrobiłem, tyle że 8,4 firmowa, bo taka mi wystarcza)

Link to post
Share on other sites

Witam Zakupiłem u krakmana owego boya i pbs'a. Mam pytanko czy ktoś z was spotkał się z takim problemem? Mianowicie na semi strzela ładznie a na auto kulki nie wylatują z tłumika tylk z niego wypadają i to troszkę zfatygowane??

Widać na auto giwera ma większy rozrzut i kulki są zwiewane z lini prostej i uderzają w ścianki tłumika. Wykręć tłumik i zobacz jak się zachowują po opuszczeniu lufy.

Edited by RzezniQ
Link to post
Share on other sites

A ja sie pochwale :D

moze ktos sie przez to skusi na taki zestawik:

aksuul7.th.jpg

AKS-74U DBoyi

EOTech 533

Landarms M-83U AK74U Picatinny Forend

Długi magazynek na 45 kul (1000 - 6mm)

:F

 

Da sie zyc, gdyby nie to, e to kalach ;-). Doloz jeszcze kolbe ala eMka i tlumik dzwieku ala SOCOM ;-).

Link to post
Share on other sites

Lewarek :) 4rzedowy ostry jest bodajze na 50 kul :) (zreszta tez mam i szalenie polecam!)

niestety mag nie podaje kulek (rozbiore i zobacze czemu)

Kupilem wszystko na ebaybanned.

maxavelli nie, dziekuje, jak bym chcial emke to bym sobie kupil :P

kazik_ sorry bardzo. wczoraj nie moglem znalesc :(

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...