Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wyposażenie żołnierza BW II


Recommended Posts

  • Replies 595
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Działają też ładownice na 2 magazynki do m4 ale wsadzisz tam tylko jeden magazynek od g36. Żeby przenosić 2 spakietowane magazynki potrzeba ładownicy na 3 magazynki do m4 z wyciętymi przegrodami. Jak ktoś mi powie w czym przenosić 2 niespakietowane magazynki to sam ozłocę (i nie mówcie, że ładownice tactical-tailora bo to wiem).

Link to post
Share on other sites

Witam,

mam pytanie, czy ładownice do magów beryla/ak z MIWO będą pasować do g36? Potrzebuję koniecznie w kolorze oliv i mam problem ze znalezieniem takowych, moze ktoś coś, gdzieś widział.

 

A nie lepiej dedykowane, prosto z MIWO? http://miwo-military.pl/?p=8.330.NA-2-MAG....-ASG-S.M..B-33A.

 

Poza tym, no more OT bo posty będą lecieć. To jest temat o wyposażeniu BW.

Link to post
Share on other sites

Powiem ci tak , ja takiej używam kamizelki na wszelakie okazję. W zimę nawet ona porządnie grzeje. Nie krępuje ruchów.Szelki da się dopasować. Jednym słowem miodzio. ;-)

Tylko trochę z tą kieszenią lipa, odrobinę za nisko (jak dla mnie)

Link to post
Share on other sites

Potwierdzam to co piszą koledzy, dodatkowo jeśli posiada wkłady skutecznie chroni przed bolesnym ostrzałem z bliskiej odległości. Faktycznie kieszonka to małe nieporozumienie i nawet żołnierze do końca nie wiedzą do czego służy, można też nosić na tym zwykłe szelki, ale są też inne bardzej współczesne alternatywy.

 

Post kolegi Ronina:

http://wmasg.pl/forum/index.php?showtopic=30525&st=280

Link to post
Share on other sites

Sam mam kamizelkę. Kupiłem używaną(z zaszytą dziurą po kuli na plecach) bez wkładów(te mam za karimaty) za 95 zł. Bardzo przyjemna w użyciu, zimą jest jednym wielkim izolatorem.

Kieszonka przydaje się, jak wracam i niosę tam portfel lub okulary :D

 

Co do Shubberta przecież są na Allegro za 5 dych...

Link to post
Share on other sites

Skoro poruszony został temat hełmów, w dodatku był wspomniany hełm stalowy, mam pytanie: czy chodzi o TEN hełm? Czy rzeczywiście był to model używany przez BW? Czy jest on wygodny (że ciężki to się domyślam, chodzi mi o mocowanie i regulację) Czy opłaca się kupić go za te pieniądze? W opisie aukcji nie widzę nic o rozmiarze - czyżby były one produkowane w rozmiarze "uniwersalnym"?

Link to post
Share on other sites

Nie jest cięższy niż schubert. Nosi się wygodnie i nawet bez zapiętego paska nie lata po głowie. Jest rozmiarówka, bodajże identyczna z schubertem. Co do komfortu - nosi się wygodnie, a chociaż jest z metalu, to nie nadwyręża bardzo karku.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...