Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] HK 416 [JG]


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wręcz na minusie są szanse .

 

 

Tam masz aku podzielny i w środku jest rura ( że tak to nazwe )

 

Wcisłem DEEP FIRE 130% do GB .

 

Zdziwiło mnie to że spring był dłuższy od stokowego o 2 cm .

 

po 3 podejściu ( a ciężko było )

wcisłem ją do środka .

 

kilka razy oddałem strzał i ku zdziwieniu masakra !

Link to post
Share on other sites

Przedwczoraj dostałem swój karabin. Wszystko ładnie i pięnie zachowywało się do wystrzelenia drugiego hi-capa. Celność super, szyny ris w ogóle się nie poruszają, niezły dystans. Jednak dzisiaj stało się coś dziwnego... Karabin zaczął strzelać trochę głośniej a po wystrzeleniu około 15 kulek przestał podawać kulki dalej i słychać tylko bardzo nieprzyjemny dla ucha dźwięk (ciągły, nie jak przy strzelaniu, chce napisać że bateria została rozładowana dnia poprzedniego, i przez noc załadowałem ją maksymalnie. Począttkowo strzelał normalnie, dopiero po pewnym czasie głośniej). Czy może mi ktoś odpowiedzieć co się stało z moją repliką? Bardzo proszę o odpowiedź ... :|

 

Dobrze poczytałem trochę na tym forum i znalazłem że chodzi o śrubę która reguluje odległość zębatki silnikowej a zębatki na anty-verse (co kolwiek to znaczy) przy chwycie... Sama się odkręciła podczas strzelania (na stronie 30stej jest to napisane).

 

 

A teraz moje pytanie... Najlepiej skręcić tą śrubę by była jak najlżej, czy jak najciaśniej skręcona? Jeżeli jednak zrobi to się zbyt lekko to będzie właśnie ten pisk i niepodawanie kulek, jeżeli zbyt mocno karabin przestaje działać. Między młotem i kowadłem (czy jak to było) ^^... To srube lepiej dokrecic mocniej czy lzej? I w jaki sposób ją zabezpieczyć by się ciągle nie odkrecała (podczas strzelania ma skłonnośćdo ciągłego odkręcania się :|)

Edited by Flummox
Link to post
Share on other sites

To może ja powiem od początku.

 

Szukam repliki aby ją przerobić na para-snajperkę.

Replika nie będzie w ogóle włączana na auto.

Mój wybór raczej padnie na H&K 416 ze stałą kolbą.

 

Planuję zakup precki Prometheus 550/590mm 6.03mm.

Panom od spamowania dziękuje (tekst typu: do takiej lufy będziesz musiał mieć tłumik dźwięku żeby przykrył lufę wystającą mnie do szału doprowadzają.

Z chęcią bym wziął replikę z 800fps z 10 metrów bym mu w dupę strzelił całego hi-capa i by mu się odechciało)

 

Teraz pytanie:

Czy tryb single się zacina? Jeżeli tak to co proponujecie wymienić.

Czytałem że przyda się komorę hop-up.

 

Czy ktoś montował Bore-Up do tej repliczki?

 

To na tyle.

Link to post
Share on other sites

F4RR3LL

 

Osobiście nie chciał bym Cię spotkać na strzelance, bo właśnie przez ludzi Twojego pokroju inni gracze tracą zęby. Maxowanie replik jest nieodpowiedzialne.

Żeby zrobić z tego parasnajpę, trzeba włożyć tyle kasy (a może ciut więcej) jak w PJ25, które na stocku strzela konkretnie. Macałem, strzelałem, potwierdzam.

Napiszę tyle: Lufka, hop, dysza, cylinder, tłok i spring jest do wymiany, żeby to strzelało sensownie. Pomijając już wszystkie kwestie estetyczne. Ponadto musisz zmienić obowiązkowo elektrykę, bo we wszystkich HK po pewnym czasie pada single. Uszkadza się albo płytka selektora, albo zespół spustu (to drugie poprzez fenomen, który mnie dotknął i do końca jest nierozpoznany).

 

W kwestii mojego gustu to parasnajpa HK416 wyglądałaby komicznie. Delikwenta z takim sprzętem wyśmiałbym osobiście. Są pewne granice dobrego smaku drodzy koledzy, to nie jest MOD0, ani SOPMOD, bo niemcy się w takie pierdoły nie bawią.

Robiąc taki krok kolego, budujesz jakiegoś kosmicznego guna, który nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. To tylko moje, wyłącznie osobiste zdanie.

 

Flummox

 

Dokręć tak, żeby silnik trochę prężył na śrubę. Tym rozwiązaniem JG się nie popisało, zatem polecam dodatkowo zastosować klej do śrub, w celu zapobiegnięcia odkręcaniu w skutek wibracji. Mnie po mieliło już zębatkę przez to..

Link to post
Share on other sites

Nie chodzi mi o zasięg kilometrowy i żeby strzelało na M210.

 

W ogóle będzie bez lunety tylko kolimator otwarty.

Tam będzie M120 bore-up i precka 590mm i te kable.

 

Jakbym miał na taka sensowną parasnajpę to bym sobie kupić SR25 od G&G z tuningiem za 3000PLN.

 

A jeśli bym zmieniał kable to na jakie?

Edited by F4RR3LL
Link to post
Share on other sites

Coż jest ostra para-snajperska wersja Hk416

 

Bleeee :D

 

A jeśli bym zmieniał kable to na jakie?

 

Popularne okablowanie daje radę, czytaj GUARDER, albo SYSTEMA.

Osobiście polecam ten 1, trzeba włożyć te 100pln, ale jakby nie patrzeć, to inwestycja na długo. Tylko nie wiem ile tam kabla jest, żeby starczyło go do kolby.

Link to post
Share on other sites

Ja wrzuciłem w swoijego 130 Deep Fire . i Teraz że tak powiem jest to para Sniperka :/

 

Tylko czuje że łożyska mi mogą nie wytrzymać .

 

 

tak jak predzej zasieg 50-60 teraz jest tak 60-70 . :/

 

Co do wybitych zebów miałem SZCZĘŚCIE i dostałem z 600 Fps i 0,3 g w czoło ( nad okularami )

 

po sladzie nie sądze żeby to okulary wytrzymały .

 

Wiec Tuning do granic .

 

Teraz chce zmienić sobie łożyska na ślizgowe i nasmarować dobrze replike .

Link to post
Share on other sites

wywaliłem dziś z mojego działą jeden mag. i batka poszła :/

8,4 V 1500 mAh. w ciagu jednego maga.

 

Zasieg jak pisałem o prawie 15 m większy skupienie masakryczne .

tylko głośno mi chodzi :/ ale słychać jak sprężyna wali :D

 

 

Niewiem czy zmieniać na łożyska ślizgowe ( moze to coś da )

 

jak nie to batka 9,6 V 2500mAh

Link to post
Share on other sites

Teraz to już nie wiem... Starałem się lekko dokręcać tą śrubę, ale replika oddawała mi wtedy 5-10 strzałów i znowu trzeba było ją luzować... A jak dokręcałem mocniej to nie strzelała w ogóle. Teraz już nie strzela ani z lekko dokręconym ani z mocniej dokręconym... Czy ma ktoś inny pomysł niż odesłanie repliki do sklepu? Boję się rozkręcać, bo utrace gwarancje...

Link to post
Share on other sites

Ehhhh...

weź te dwie śrubki odkręć koło tego całego .

 

wyciagnij tą zaślepke i zobacz silnik .

 

Odłącz kable ( zrób fotke ) i wyciagnij silnik zobacz czy masz tam sprężyny i jak wygląda zębatka .

 

Jak wruce do domu moge ci dać instrukcje jak rozebrać GB bez utraty gwary :P

Link to post
Share on other sites

Teraz to już nie wiem... Starałem się lekko dokręcać tą śrubę, ale replika oddawała mi wtedy 5-10 strzałów i znowu trzeba było ją luzować... A jak dokręcałem mocniej to nie strzelała w ogóle. Teraz już nie strzela ani z lekko dokręconym ani z mocniej dokręconym... Czy ma ktoś inny pomysł niż odesłanie repliki do sklepu? Boję się rozkręcać, bo utrace gwarancje...

 

Jak nie masz stickerów na gb, to nie pękaj :) Jakby coś się posypało, to wyciągasz upgrade, wkładasz stary i odsyłasz :) Ziomowi pękł gb i odesłał właśnie w ten sposób, jakoś się niespecjalnie pokapowali :lol:

Tak jak już pisałem, musisz tą śrubę unieruchomić, żeby nie miała ruchu, wtedy spokojnie replikant będzie trybił.

Link to post
Share on other sites

aparat mi padł wiec cięzko mi dać ci fotki .

 

 

co do odkręcających się śrub

 

wykręc śrube i daj kawałek foli ( z jedno razówki wielo razówki ) i przykręć w tedy śrube nadmiar foli odetnij .

 

Folia się nie rozkłąda i na 100% powinno ci to zatrzymać odkręcanie się śruby .

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...