Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Warrior zasięg


Recommended Posts

Zasięg podskoczy o 2-3m. Ale nie myśl sobie, że jak kupisz preckę dedykowaną do AEGa to wszystko będzie cacy, o nie. Wtedy musisz kupić komorę HU od PDI, żeby zamontować zwykłą preckę do AEGa i gumkę. Ewent. jeśli nie uśmiecha Ci się import z dalekiego wschodu, to możesz to zrobić domowymi sposobami, wykonując tulejkę jakąś.

A to niech Ci kto inny wytłumaczy..

Link to post
Share on other sites

Z tej odległości trafiłem kolesia.. ku szczeremu zdziwieniu obojga :)

 

 

i ma ok 30-40 razy lepszy zasięg niż "ĆÓDO" z "warzywniaka"- kupiłem replikę berreta (moherowego chyba), rozpakowuję.. ładuję magazynek i próbuje odciągnąć zamek.. Za nic nie chce iść do tyłu, patrze i okazuje się, iż zamek jest nieruchomy(co to K**** ma być), zrezygnowany pociągam za spust i kulka wylatuje z lufy i leci na 1-3m. (ku zdziwieniu) w "berrecie" nie było lufy:D (tzn. kulka toczyła się pomiędzy 2 szynami) a napędzana była "sprężyną spustową" (nie wiem jak to nazwać) ale kiedy naciskało się na spust to sprężyna szła do tyłu a potem do przodu). Cena tego pseudo AEG to 5zł- a ile radości na twarzach ludzi. Co więcej ku szczeremu ubolewaniu od KRAKMAN'A

Link to post
Share on other sites

Widziałem 2 egzemplarze

w jednym dwójnóg lata na boki w drugim jest ok.

Luneta jest ok. Tylko z tego co widziałem to na zoom'ie pow. 5X robi się trefna. hmm w obu egzemplarzach jedna śrubka od lunety(te miejsce od złączenia obręczy) była źle spasowana i trzeba było na się namęczyć by to spasować.. nie narzekam.

Link to post
Share on other sites

Ok, dzięki wielkie, a jak skupienie strzału na odległość ok 40m? Prawdopodobnie będę sobie ten karabinek zamawiał na mikołajki w ramach min zdrowotnych (bo asg nie porzucę, a przez pewnien okres czasu nie będę mógł biegać). Jeszcze raz dzięki za odpowiedź :)

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...