Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gumki Hop up (w zimie)?


Recommended Posts

No tak jak wiadomo mamy zime za oknami biało i na polu bitwy też biało. I tutaj pojawia się problem zamarzające gumki hop-up. No jakby to powiedzieć żeby nie było dwuznacznie..... sztywnieją ;) Czy da się jakoś załatwić aby takowa sytuacja nie powstałą ? =] próbowaliśmy obwiązywać czymś nasze "bajery" =P ale jakby to powiedzieć chyba nie wyszło ^^

 

Z góry Bardzo Dziękuje za odpowiedzi, VasiLiev ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Moje nowe M4 special operation Boyi się o nową gumkę prosi (jak to chińczyk) i zastanawiam się nad taką.

Czy ktoś się natknął na jakąś recenzję albo opis tej gumki, albo ma doświadczenia z użytkowania?

 

KM-Head-GumkaHU-1111.jpgGumka

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=2973

Bo się chwilowo motam przed zakupem :wall:

Podobno bardzo szczelna ale w specu mi powiedzieli, że jeszcze jej nie testowali :(

 

jedyne co znalazłem to lakoniczna informacja na WGC

- V-shaped hop sector for greater accuracy

- Improves chamber air sealing

Edited by jaxiu
Link to post
Share on other sites

Gumka założona. Ta mosiężna część służy tylko do wbicia tego białego pierścienia, który fantastycznie usztywnia mocowanie lufy i uszczelnia komorę (wszystko fajnie, tylko raczej montowane raz na stałe, nie widzę możliwości wyciągnięcia tego bez poharatania gumki).

Gumka b. dobrej jakości. Na zdjęciu nie widać, ale na końcu ma standarodowe zwężenie jak zwykła gumka, jest tylko odrobinę krótsza, przedłużona tym białym czymś do długości standardowej.

Nie wiem jeszcze jak podkręca, zanosi się, że będzie dobrze.

Dystanser dość mocno ją wypycha i ładnie się w lufie układa.

Gumka dość miękka i elastyczna, absolutnie bez nadlewek czy innych skaz. Dystanser dośc duży super miękki i elastyczny - nie powinien zbyt mocno kulek wyhamowywać. Jak dopadnę chrono sprawdzę miałem 390FPS przed operacją.

Skupienie - sprawdzałem w garażu 15m - rewelacyjne. Bardzo dobra powtarzalność strzału na singlu.

Jutro sprawdzę ją w ogrodzie pod kątem podkręcania a w niedzielę test bojowy.

 

PS: to co wyjąłem z repliki (Boyi) to najgorsza gumka jaką w życiu widziałem - sztywna poskręcana z nadlewkami i do tego z bardzo sztywnym dystanserem bez dziurki w środku. To nie miało prawa działać.

Edited by jaxiu
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
QUOTE(szymaniak @ 4/12/2007, 16:49) quotecZamontuj żaróweczkę pod/nad/obok komory, która będzie ogrzewała gumę QuoteEndQuoteEEndale wy macie pomysły ludzie gumka hu to ok 30zł to nie duzo nie lepiej uzbierac niż tak wymyślac

 

Przecież on to powiedział z ironią i żartem .

Edited by ozzi5
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...