Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gdzie można dostać oporządzenie francuskie


Recommended Posts

A chcesz oryginalny szpej francuski? Jeśli nie, to jakieś kopie ma Rangershop i Vest (niestety milteki przeważnie) MIWO Praszka szyje w CCE (przynajmniej kiedyś szyli) w Lublińcu z tego co piszą na stronie, tylko niektóre elementy można dostać w tym kamuflażu, ale zorientuj się, może też szyją na zamówienie.

Link to post
Share on other sites
Podpytaj chlopakow rekonstruujacych 2REP maja forum www.2rep.pl

 

Poprawka, nie jesteśmy grupą rekonstrukcyjną, po prostu wzorujemy się na jednostakch LC :)

 

Co do sprzętu francuskiego to niestety teraz jest ciężko, coraz mniej ludzi zajmuje się sprowadzaniem sprzętu z francji. W Łodzi jest jeden człowiek który ma a przynajmniej miał dużo sprzętu ( mundury, oporządzenie, nawet mundury wyjściowe mógł załatwic :-P ) jak będziesz chciał to później moge ci numer tel. załatwić ;-) A jeżeli nie zależy ci aż tak bardzo na oryginalnym sprzęcie, to możesz z czystym sumieniem kupić TO jest to kopia CGB Arktisa, co do wytrzymałości i jakosci raczej nie za wiele moge ci powiedzieć bo nigdy w tego w rękach nie miałem :uśmiech: Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania co do sprzętu to wal do nie na PM lub Gadu (5148640) ;-)

Link to post
Share on other sites

Panowie ja generalnie w transporcie siedze wiec jak znajdziecie we francji jakies kontakty to wam moge sprowadzic za przyslowiowa flaszke dla kierowcy ktory to zrealizuje ze swojej strony zero prowizji:) a teoretycznie 30euro powiniennem jakokoszty spedycyjne;)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...