Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SIG 552 [JG] ( Navy Electric Airsoft Rifle )


Recommended Posts

TIPS:

Przesmarowanie pomogło :) ... na 10 minut :( Bo potem pękła sprężyna :wink:

Już naprawiłem.

 

 

SHOOTER62

Co do low-capów. W pełni się z tobą zgadzam i w ogóle można to porównać z aparatem cyfrowym i kliszą. A nie uważasz, że real-capy byłyby najlepsze ? Ale to w końcu tylko replika i to na kulki, więc... Na razie zamawiam 4 mid-capy o pojemności 100 kulek w RedWolfi-ie. Jak dokupie 550 to zastanowię się nad low-capami. Zacząłem niedawno, więc mam jeszcze sporo do dokupienia innych "gadżetów", jak na przykład wygodne buty :)

 

Pozdrawiam

Pierzasty

Link to post
Share on other sites
  • Replies 248
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nie moge edytowac posta wiec pisze jeszcze jednego

a gdzie je dostać wszędzie widzę tylko JG ;/ i Hi-cap a jak chce TM mid ? nigdzie takiego nie widzę ;/

 

Magazynki low-cap do siga są na www.specshop.pl. Midów nie widziałem.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Też tak czasem mam, ale głównie korzystam z Auto, to nawet mi to nie przeszkadza.... Może cecha wrodzona.

 

Czasem tak się działo jednak odkąd rozkręciłem wszystko i poskładałem dokładnie problem zniknął. Ot nieróbstwo i niedokładność małych ludzików podczas montażu :P

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam,już mineło 5 miesięcy od użytkowania Sig-a552,magazynki low-cup sprawują się świetnie,trzeba tylko od czasu do czasu olejem silikonowym psiknąć do środka.Wprowadziłem trochę zmian:lufa precyzyjna 305mm,to spowodowało konieczność zakupu tłumika,polecam Silesia factory zrobią tobie nawet na zamówienie,ja kupiłem gotowy śr.35 mm,dł. 150mm(50 mm zajmuje lufa-tyle wystaje poza oryginał)gumka fioletowa Prometheus-a,poprawka uszczelnienia dyszy,korzyści:1 lepszy zasięg,2 hop-up praktycznie ustawiony nie na połowę,a linia strzału prosta do 55 m specjalnie mierzona,to pozwoliło ustawić przyrządy celownicze w tzw "punkt".Tłumik wyciszył replikę,nie zdradza twojej pozycji,to też ważne.Używam ładowarki z funkcją rozładowywania kupioną w zwykłym sklepie elektronicznym do ogniw Nc-Mh,bateria starcza na 2 pełne strzelanki(sobota i niedziela),trochę styki trzeba było przeczyścić,lekkie ślady użytkowania,ale myślę,że to we wszystkich replikach jest tak samo,nawet tych markowych,w końcu niezłe prądy tam kulają,myślę o bramce mosFet jako sposób na wyeliminowanie tego zjawiska,prosty montaż i czas reakcji na spust szybszy,do dostania na allegro,to by było na tyle pozdrawiam Shooter62

Edited by shooter62
Link to post
Share on other sites

A więc miałem Siga około 3 miesięcy. Kupiłem go od Milosłupsk zaraz po przybyciu z serwisu. Replikę używałem w warunkach gorzej niż bojowych, była rzucana na ziemię, serie były na tyle długie, że hi-cap schodził na raz. Do tego siga miałem baterię 9.6v 1400mah intellecta Custom specjalnie pod siga. W ciągu 3 miesięcy wypluła około 15k kulek, seriami, które często kończyły się razem z kulkami. W ciągu użytkowania udało mi się przez przypadek połamać kolbę (naprawa 20zł w jakimś zakładzie), oraz przegwintować mocowanie silnika. Mocowanie naprawione przez wsadzenie większych śrubek. W tym momencie sig ma trzeciego pana, który cholernie chwali sobie osiągi. Myślę, że gearbox wytrzyma jeszcze bardzo długo.

 

Miałem do tego siga 2 magazynki hi-cap TM, które współpracowały z nim idealnie, 1 porządne podkręcenie i mogłem 220 kulek wypruć 1 serią (co też bardzo często robiłem) :killer:

 

Giwera godna polecenia.

Link to post
Share on other sites

A ja ciagle swojego uzyam (kilka miesięcy, dokładniej nie wiem sam :P) zamontowałem preclufę i działa miodzio.. tlyko zaczęła ostatnio kulko na prawo znosić. Baterii uzywam stockowej, póki co dział bez zarzutu. Jdyne, co mnie denerwuje, to magazynek, bo straszliwie tandetny, potrafi ni z tego ni z owego w połowie strzelania rozluźnić sprzężynę (albo przy ładowaniu wypluwa gejzer kulek w górę :/ )

Link to post
Share on other sites

A ja ciagle swojego uzyam (kilka miesięcy, dokładniej nie wiem sam :P) zamontowałem preclufę i działa miodzio.. tlyko zaczęła ostatnio kulko na prawo znosić. Baterii uzywam stockowej, póki co dział bez zarzutu. Jdyne, co mnie denerwuje, to magazynek, bo straszliwie tandetny, potrafi ni z tego ni z owego w połowie strzelania rozluźnić sprzężynę (albo przy ładowaniu wypluwa gejzer kulek w górę :/ )

 

Jeśli tak się dzieje sprawdz gumkę( czasami przy zbyt głębokim wepchnięciu wyciora jej kołnierz odkształca się,drobna nieszczelność i taki efekt) i lufę może masz jakąś rysę w środku,po jakiś czyszczeniu,nie uzywasz chyba stalowego wyciora?

Edited by shooter62
Link to post
Share on other sites

Czy ktoś może zmierzyć i podać mi wymiary tych krótkich magazynków?

Z góry dziękuje.

 

magazynki do Siga grubość samego maga bez kołków i gniazd do spinania razem to 23 mm spód więcej(28 mm) bo to element nasówany,po to aby rozebrać maga,wysokość-postawiony na stole mierzy(126 mm) w najwyższym punkcie magazynka,z czego około 25 mm wchodzi w gniazdo maga w broni,szerokość 68 mm

Edited by shooter62
Link to post
Share on other sites

Rozwinę myśl Wolo_:

Kup okrągłe kulki, nie kupuj tych kwadratowych. A jeszcze jedno jak już znajdziesz okrągłe kulki to wybierz te "bezszwowe", jeśli wiesz co mam na myśli.

Teraz na poważnie. Ludzie! Z jakimi pytaniami wyskakujecie? Większość sklepów internetowych sprzedających amunicję BB opisuje do jakiej prędkości wylotowej się ona nadaje...

Pozdrawiam. Codename666

Edited by Codename666
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...