Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK 47 (CM.028) [CYMA]


Recommended Posts

  • Replies 881
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Co do midów. Zależy jak i z kim się bawisz. Jak nie potrzebujesz wywalać serii po 100 kulek, to mi (jak jeszcze miałem tego kałasza), wystarczało mi parę lowcapów metalowych PJ (29zł). Nie dbałem nigdy specjalnie o nie a działały bezawaryjnie rok. Midy trzeba po prostu dość często czyścić i smarować. Twój wybór :).

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

po 7 miesiącach użytkowania cymki ze stałą mogę coś o niej powiedzieć.:D replika fajna, strzela całkiem dobrze, aczkolwiek przydałoby się większe skupienie.i wymiany gumki na np.systeme. można dużo poprawić wygląd malując dekiel ,rurę gazową i muszkę na czarno i machnąć bejcą "drewno". ogólnie to ode mnie dostaje 8/10

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

No więc i ja coś napiszę 8-). Zaczynam poważniejszą zabawę z ASG i właśnie zakupiłem CYMĘ...z przymusu. Weźcie mnie pocieszcie - miałem zamiar kupić Schmeissera od AGM, ale akurat, jak miałem dać go do koszyka, zmienił status na "BRAK W MAGAZYNIE" :wink: . Czy zrobiłem lepiej, czy gorzej, kupując CM028 ze stałą kolbą zamiast MP40-stki? Będzie używana do strzelania w lesie. Na temat obu replik są różne opinie, prosiłbym o porównanie, najlepiej od osób, które miały styczność z obiema replikami.

 

Z góry dzięki

Link to post
Share on other sites
Pamiętaj, że powinieneś też wymienić gumkę HU na np. Systemy, poprawią się nieznacznie osiągi, ale za to kulka będzie leciała jak po sznurku

 

Człowieku ja nigdy w rękach nie miałem repliki droższej niż 100 zł a ty mi tu o wymianie gumki HU :wink: . Będę szczęśliwy jak replika będzie strzelać i nie będzie się psuła, jak będę bardziej wtajemniczony to wtedy odważę się pogrzebać w bebechach.

 

P.S. Schmeissera (albo jak przyjdę do grubszego portfela, to Stg44) i tak kiedyś kupię, bo ten karabinek ma coś ważniejszego dla mnie od liczby fps-ów i pojemności magazynka - on ma KLIMAT :wink: . Ale na razie zacznijmy od podstaw ;-) .

Link to post
Share on other sites
QUOTE

Pamiętaj, że powinieneś też wymienić gumkę HU na np. Systemy, poprawią się nieznacznie osiągi, ale za to kulka będzie leciała jak po sznurku

 

 

Człowieku ja nigdy w rękach nie miałem repliki droższej niż 100 zł a ty mi tu o wymianie gumki HU hahaha.gif . Będę szczęśliwy jak replika będzie strzelać i nie będzie się psuła, jak będę bardziej wtajemniczony to wtedy odważę się pogrzebać w bebechach.

 

P.S. Schmeissera (albo jak przyjdę do grubszego portfela, to Stg44) i tak kiedyś kupię, bo ten karabinek ma coś ważniejszego dla mnie od liczby fps-ów i pojemności magazynka - on ma KLIMAT icon_cool2.gif . Ale na razie zacznijmy od podstaw icon_wink3.gif .

 

Chcesz kupić Hugo Schmeissera? Przykro mi, on nie żyje. Wytwarzał jedynie magi do MP40, a nie PMa... :roll:

 

W GB nie grzebiesz. Masz poradniki co i jak.

 

Pozdrawiam serdecznie,

Filipoo23

Link to post
Share on other sites

Osobiście, to możesz go nazwać nawet "Szymon. Marta, Beb, Kerlebindin" Itp. Inni mają za przeproszeniem g... do tego, bo to twoja własność:) Tak jak np. Pies któremu dałeś na imię "Debil".

 

Co do twojego wyboru- Lepiej zrobiłes wybierając CYMĘ. Postrzelaj z Niej, dozbieraj siana, ew. cymkę sprzedaj i kup Mp-40.

Edited by Jacek GROT
Link to post
Share on other sites

No i przyszedł 8) . Jak na obecną chwilę jestem zachwycony (nie chcę zapeszyć :mrgreen: ). Jak na razie przestrzelałem parę magów kulkami 0,12g i dopiero teraz widzę, co to znaczy celność repliki (fakt, 0,12 to niby tandeta, ale przyzwyczajony do osiągów replik za 30 zł byłem zdumiony - na jakieś 20m w cel wielkości 1m x 1m trafia niemal każda kula, i to na minimalnym hopsie ;-) ). Jutro strzelanko kulkami 0,23g. Jestem jak na razie baaaardzo zadowolony z zakupu ;-)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...