Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK 47 (CM.028) [CYMA]


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 881
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Przy tak słabych kablach jakie w stocku posiada CM028 ich nagrzewanie, łącznie z baterią jest zjawiskiem normalnym. Możliwe też, że zębatki są zbyt ściśle spodkładkowane i stawiają duży opór. Wymiana kabli na niskooporowe i lepsze spodkładkowanie zębatek na pewno poprawi wydajność całego układu.

Kupowanie lipola lub jakiejkolwiek lepszej baterii bez zmiany okablowania mija się z celem.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Witam, mój kolega ma tą cyme(klasyczny ak), ale ja wolę TAKCITAL i mam parę pytań

 

 

1.Czy te szyny są dobrze wykonane(nie rozpadną mi się jak ktoś trafi kulką? albo przy dłuższym użytkowaniu?)

2.Jak sprawdza się kolimator w ak?

3. lepiej do ak kupić zamknięty czy otwarty?

 

 

 

Przepraszam za ten odstęp ale pisze z telefonu

Edited by lska123
Link to post
Share on other sites

1. Nie rozpadną.

2. Zależy - na szynach fabrycznie danych do CM 028A może być niewygodnie bo kolimator będzie daleko od oka. Z kolei o inny montaż do tej repliki ciężko.

3. Kwestia gustu (a moim zdaniem najlepiej jakiś typowo ruski sprzęt - ruski Kałach - ruska optyka).

Link to post
Share on other sites

Witam mam problem odnośnie repliki ak47 cm028. (Jeśli moja wypowiedź jst w złym miejscu to serdecznie przepraszam) Otóż gdy naładuje kulki do Hi-Cap i zaczne strzelać to kulka zostaje wystrzelona co drugi strzał, jeden pusty (oczywiście jest dźwięk działania gearboxa) nic nie leci, za drugim mamy wystrzał. Replika jest nowa mam ją jakieś 5, ale nie chce oddawać do serwisu, bo przeczuwam że to nic poważnego. Z góry dziękuje za pomoc :icon_razz2:

Link to post
Share on other sites

Ej no! Bez przesady. Założyć gumkę to banalnie prosta sprawa. Poszukaj na necie poradników jak zmienić gumkę HU w CM 028, a potem spróbuj do niej dotrzeć i sprawdź czy jest dobrze założona - jeśli jest źle to popraw. Zalegalizowany serwis zedrze z Ciebie pewnie około 20-40zł za taką usługę, a warta jest jakieś dwa, góra cztery piwa.

Swoją droga, każdy facet powinien umieć założyć gumkę.

Link to post
Share on other sites

Nastąpi wzrost rofu, więc części będą się zużywać szybciej, ale tak nagle niczego nie powinna zepsuć.

 

Ps

Posłuchaj Marrtineza, dobrze prawi... Kup LiPo 7,4V i ładowarkę. Sam niedawno się przekonałem, że NiMh to już przeżytek.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...