Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Pytanie:

 

Posiadam M15 CA z tuningiem do 400fps i chce zmienić kolbę ze stałej na SF... czy pasuje aby wstawić kolbę G&P z tą batą 10,8 2000mAh (obecnie używam Intelecta 9,6) ??? bo nie wiem czy to już nie za duży woltarz i boję się o smażenie bebechów :???: :idea:

Edited by Piasek89
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam pytanie, robiłem ostatnio tuning w M15, po podkładkowani zębatek, spadł mi ROF oraz bateria szybko się rozładowywuje.

W środku mam M110, stockowe zębatki, silnik stockowy, aku to 9,6V 1800mAh Sanyo Large. Co do smaru to mam jakiś do kół zębatych, jest on troche gęsty.

Powodem jest za złe podkładkowanie - za grube podkładki ? Wydawało mi się że zębatki chodzą lekko.

Link to post
Share on other sites

Aby dobrze wypodkładkować potrzeba mimo wszystko dużo doświadczenia i nie jest to takie proste jak się wydaje.. Nie bez powodu ASGshop uchodzi pod tym względem za najlepszy sklep. Proponuje im to dać do zrobienia.. I bateria dłużej podziała, i będzie lepszy rof, dadzą Ci lepsze smary, przestrzelają no i będzie ogólem lepsza żywotność repliki ;)

Link to post
Share on other sites
Co do smaru to mam jakiś do kół zębatych, jest on troche gęsty.

Dobry dobór smaru jest ważniejszy niż może się wydawać. Twój jest najwyraźniej nienajlepszy.

 

Jak wypodkładkowałeś, to sprawdź ze smarem (bez cylindra i sprężyny) jak chodzą. Jeśli się kleją, to nie jest najlepiej. Poza tym, może być problem z okablowaniem/stykami.

Link to post
Share on other sites

Mam pewien problem zmieniłem (nieosobiście) niedawno sprężynę na M125 a całą resztę zostawiłem w spokoju problem jest taki że na dowolniej baterii naładowanej do pełna replika wystrzeliwuje 10-20 strzałów i się potwornie grzeje. Testowane na:

Sanyo 8.4 v 1700 mha

Intelect 9.6 v 2000mha

Sanyo 9.6 v 1700 mha (tu wyjątek bo wystrzeliła koło 100 kulek)

 

Pytanie takie: czego to wina? Silnik za słaby? Baterie zrąbane? Elektryka padnięta?

Link to post
Share on other sites
sprężynę na M125 a całą resztę zostawiłem w spokoju

 

Tak jak kolega wyżej powiedział,to za słaba batka na taką sprężynę. Na 10,8V by to poszło. Chociaż gdyby to była moja replika to w ogóle do stocka bym takiego springa nie wsadził.

Link to post
Share on other sites

A jaką w takim razie można do stocka wsadzić?

 

Sprężynę wsadził koleś któremu powiedziałem że maksimum ma być z niej 360 fpsów... Chyba się troszkę pomylił...

Z super uszczelnionego M100 zrobisz 360fps, tak więc nie ma tak źle.

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Mam M15A2 Rifle, po tuningu ~430 fps na stockowej lufie :

co było zrobione:

-lvl II by ASGshop

-gumka HU Systemy sylikonowa

-tłok Prometheus Hard Piston

-wzmocniony popychacz CA

 

 

teraz mam precke Prometheusa 509mm i widać różnicę względem stocka CA

 

wszystko śmiga wyśmienicie na batce G&P 9.6 3300mAh

Link to post
Share on other sites

Dobry dobór smaru jest ważniejszy niż może się wydawać. Twój jest najwyraźniej nienajlepszy.

Jak wypodkładkowałeś, to sprawdź ze smarem (bez cylindra i sprężyny) jak chodzą. Jeśli się kleją, to nie jest najlepiej. Poza tym, może być problem z okablowaniem/stykami.

 

W najbliższym czasie wymienie smar na grafitowy, teraz miałem dokładnie Łt4S3. Sprawdze też okablowanie i styki.

Dzięki ;-) .

Edited by regal
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...