Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4A1 R.I.S BOYI tuning


Recommended Posts

ta, włóż tam spręzyne M140, gwarantuje świetne efekty i eksplozje :F

A tak powaznie to po cholere kupowac magi, skoro 2 takie hi-capy są wiecej warte niz sama 'replika'?

Ogółem do czegoś takiego to nic nie pasuje.. nie pchaj kasy w takie badziewie, no i nie polecam Ci kupować w tym sklepie. .

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Zdaje się, że magazynki od xm177 firmy DE będą działać http://www.sklep.airsoftguns.pl/product-po...ommando-B2.html

Co do ,,tiuningu'' to zmień sobie lufę na dłuższą (chociażby tą od shotguna za 45zł), oraz uszczelnij hopa z komorą oraz lufę z komorą (ja użyłem poxipolu). Po tych zabiegach zasięg zwiększył się o około 5-8m. Pozdro. ;)

 

chyba się pomyliłeś raczej do 5-8 m :wink:

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Było juz klepane z 1000 , a może 100000 razy na forum TANICH REPLIK SIE NIE DA TUNINGOWAC. Poniewaz wszystko w nich jest z plastiku. Oprócz sprezyny. Z takim sprzetem nie ma nawet sie gdzie pokazac bo tylko cie wysmieją. a tak pozatym jak sie uprzesz na lepsza sprężyne to masz wiekszy zasieg i dużą eksplozje podczas pierwszego wystrzału.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Zależy ile masz lat, z kim się strzelasz i gdzie (jeśli wogóle chodzisz na strzelanki). ALe do końca nie wiadomo jak to może być, w końcu to mega Chińczyk, jeden może być świetny, a drugi tak jak mój do dupy. Loteria ;)

 

 

lat mam 16. Strzelam się z 3 znajomych , którzy też są początkujący jednak wkręcili mnie w to. Kolega ma jakichś tam znajomych , którzy głębiej w tym siedzą. Strzelamy się na takiej opuszczonej hali w lesie .

Link to post
Share on other sites

ODDAJ JĄ DO SKLEPU. Oddałem tak mojego DE do tanich militariów. Ładnie wypełnij formularz zwrotu. Sam napisałem tak " replika nie zgodna z opisem - uprzejmie proszę o zwrot pieniędzy". Kasę oddali po tygodniu.

 

Na początku zasięg może wynosić nawet 20m. Po kilku dniach replika zacznie strzelać na 10m potem na 5m.

 

PS. Zauważcie, że w tanich militariach też pracują ludzie. Jak ktoś oddał im replikę z dopiskiem "oddajcie mi k**** kasę" to maksymalnie mogą przedłużyć termin zwrotu. Zresztą sam bym tak zrobił w myśl "Chamstwo, chamstwem!"

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 6 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...