Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M14 SOCOM - MP016 [AGM]


Recommended Posts

Czy w Polsce są te repliki sprężynowe emczternastek? Napisałem do specshopu i nie mogą sprowadzić. Sprowadzanie z USA dużo kosztuje - tego chcę uniknąć. Użyłem opcji SZUKAJ to nic nie znalazłem. [CIACH / Medi.]

 

http://www.kapowwe.com/Merchant2/merchant....mp;Store_Code=R

 

http://www.kapowwe.com/Merchant2/merchant....mp;Store_Code=R

Ten mi się najbardziej podoba, tylko trochę odstrasza mnie hi-cap(grzechotka).

 

http://www.kapowwe.com/Merchant2/merchant....mp;Store_Code=R

 

P.S.

Sorry za lekki chaos.

 

pozdrawiam:)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 2 months later...

No więc tak, gdy ją wyjąłem z pudełka to wryło bo cieżka jak cholera, ale mozna sie przezwyczaić. Oczywyście czarna, a elementy metalowe były troche obrypane, chyba mój był jakims odrzutkiem w magazynie. W zestawie jest magazynek bardzo dobrej jakosci, wycior, i ten kompromitujący pasek w którym zaczep pękł gdy biegłem z nim mając zawieszony karabin na plecach:/ i paczka kulek chyba ok 500...

Gwarancje chyba listonosz ukradł, ale mi to tam nie przeszkadza. Solidnie wykonany, gdy go rozkręciłem a nie polecam początkującym, zajrzałem co czyni go tak ciezkim, fakt ma duzo elemtów metalowych, jedyny pic na wode to ciężarekw kolbie który troche "lata" ale mozan go wyjąć albo lepiej umovować. Co do osiągów sa dobre jak na ta cene. A jak się dobrze ureguluje Hop-up to mozna powiedziec ze jest zajebisty ale po 10 strzałach znowu go trzeba regulować, a powiem ze jest to troche męczące. ABS jest dobry i wytrzymały wiem co mówie bo stawiam bardzeij na wytrzymałosc replik niz na osiągi. Broń jest celna ale do 25m może 30. Dalej to kulki leca jak chcą, mówie o 20g. Na 25g jest bardzo dobrze cięzsze osłabiają zasięg. Po wstawieniu preclufy za ok.27zł celnosc sie poprawiła i to bardzo.

 

PLUSY MINUSY

+zasieg -Hop-up (moim zdaniem niedopracowany)

+wykonanie -Cichy to on nie jest

+wygląd -Łatwo sie moze dostac piach syf do komory

+ogólnie gabaryty -Gwarancja której nie ma:p

+moc ( jak na ta cenę)

+wytrzymałosc

 

Ogólnie to jestem bardzo zadowolony, poprostu ta bron potrzebuje troche czasu ale później można przyszpanowac bo to jest taki nie oszlifowany diament.

 

Takie jest moje skromne zdanie na temat tej repliki.

Jakby co to pytajcie bo w zasdzie to juz ja znam na wylot.

Link to post
Share on other sites

Fotek za bardzo nie mam jak zrobić, ale dam ci link z tym magazynkiem.

 

http://www.sklep.airsoftguns.pl/product-po...do-M14-AGM.html

 

 

 

 

O kurde sorry źle zrozumieałem twoje pytanie... :-F Nie jestem pewien ale powinny do niego pasować magazynki od m14, a tak wogóle to jak on się naprawde "nazywa"

M14 czy m21? Na Kappowe jest chyba m14, a w polsce m21... Jezeli sie ktos się wacha to polecam go kupić w tej cenie nowego, tak dobrego karabinu nie kupicie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Jest na gunfire http://www.gunfire.pl/product-yid-11521910...ocom-MP016.html Snipermen ile za swoją dałeś? Opłaca się brać za te 189 na tym sklepie? A może jest gdzieś taniej? Rozumiem, że ogólnie ją polecasz? W stockowej wersji jak strzelała?

I drewniana:

http://www.gunfire.pl/product-yid-11521900...ocom-MP016.html

Jak prezentuje się drewniana wersja? Bo chyba wolałbym ją.

Edited by Pajlot
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

cosmo ---> Chyba nawet wiem o którą aukcje Ci chodzi... też się nią podjarałem, ale nie ryzykuje. Pisze że replika nowa, a tańsza o 30zł niż w sklepach, a gostek ma zero komentarzy, z opcją płatności tylko przez wpłatę na konto... Ale widzę dziś że jakieś 2 osoby zaryzykowały już... Jeśli jedną z nich jesteś Ty, proszę powiedz czy wszystko poszło jak należy, bo jeśli tak, to z chęcią skuszę się na taką okazję:) W końcu zostało mu jeszcze 10 sztuk.

Link to post
Share on other sites

Pisałem do goscia ale on jest Niemcem i odpisał mi korzystając z tłumacza...

Więc sobie odpuściłem... Na razie nie kupuje m14 bo prace nad hołmmejdowym mosinem m44 są na zaawansowanym poziomie i niedługo go kończę wiec na razie sobie odpuszczam... Pisałem też do jednego z tych kupujących ale nie dostałem odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Snipermen czy ta m14 to jest ta za 189 zł? I czy to jest jedna z tych replik które szlak trafia po kilkunastu strzałach ( miałem pecha i natrafiłem na taką replike ). I prosiłbym żebyś dokładniej opisał jej części wewnętrzne bo na gunfire.pl jakoś opis mnie nie zadowala.

Link to post
Share on other sites

No dokładnie z tym że kupiłem na Airsoftxtreme, była nawet czymś wysmarowana w bebechach co w sprężynówkach rzadko sie zdarza. A co dokładnie się stało u ciebie? Moja strzela drugi miesiąc i nic jej nie jest, zaliczyła parę gleb i jest w porządku. Ja jestem zadowolony choc myślałem że to znowu jakis chłam, a tu sie okazało że to całkiem dobra broń. Gdy moja wyjąłem z pudełka była trochę porysowana więc widocznie musiała by choc raz przestrzelona.

Edited by Snipermen
Link to post
Share on other sites

"( miałem pecha i natrafiłem na taką replike )" nie mam na mysli m14 bo kupiłem 100% replike ze słabego absu po 8 strzałach sie rozwaliła to był granatnik tłok miał takie 2 zaczepki które pękły i nic nie dało sie zrobić.

dokładnie chce wiedzieć czy częsci takie jak cały tłok , zamek itp. są z ABSu czy z metalu bo od rozwalenia się mojego granatnika dokładnie sprawdzam informacje na temat repliki która chce kupić.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...