Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M14 SOCOM - MP016 [AGM]


Recommended Posts

Chyba wiem o jaką ci chodzi, ale zapewniam cię że m14 jest naprawde warte kupna. Wykonanie ma nieco lepsze od sprężynowych snajperek za ~300zł które na dodatek maja po ~400Fps gdzie chyba to jest jasne ze mogą sie szybko "popsuc". A tu masz 300fps przy chyba 0,23g więc stosownie do plastikowych bebechów. Ona jest bardzo podobna do wersji elektrycznej z tym że nie ma gearbox-a. Wnętrze jest z ABS chyba całe, podoba mi sie to ze połączenie metalowych części z ABS jest bardzo dobre, nic nie trzeszczy i puka poprostu OK. Jak chcesz spreżynowy za tą cenę to polecam to M14 albo "pompkę AGM".

Link to post
Share on other sites
  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak części wewnętrzne ma z ABSu no to chyba sie jednak nie skusze na nią.

A bardzo mi sie podoba a może spróbuje ją wylicytować na gunfire za jak najniższą cene i ja mi się spodoba i dokładnie ja zbadam to ją zostawie albo oddam do reklamacji i jeszcze jedno mógłbyś podać mi linki części które by pasowały do niej i zwiększyły jej wytrzymałość (głównie części wewnętrzne oprócz sprężyny, korpus sam zrobie z drewna. Na sile wystrzału mi nie zależy zbytnio, 300 fps jest w sam raz dla mnie.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
http://www.allegro.pl/item420190434_karabi...16_m14_m21.html Macie tutaj replikę M14 czy M21 jak to kto sobie uważa :-F Za 149,00 Mi to że się kończy regularnie jest na allegroszu wiem z własnego doświadczenia :-P Kiedy przeglądam allegro co 2 dni jest ta sama aukcja :-F więc bądzcię spokojni ;-) Tanio i szybko przynajmniej te 20 zł :wink: Edited by Powel94
Link to post
Share on other sites

Replika jest w Niemczech, a jak wiemy tam ASG nie kwitnie z powodu ostrych przepisów prawnych. Więc ciekawi mnie jak ona przejdzie przez granice, z resztą nie mamy juz chyba takich kontroli na granicach jak były kiedyś ale niech trafi na patrol niemieckiej policji która czuje duzy sentyment do aut na polskich blachach, i ciekawe co się z nią stanie? :???:

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Przepraszam, że wykopuje temat ale ma ochotę na AGM M21 Socom z gunfire.pl. Tylko, zależy mi na tym, żeby wytrzymała długo.

Ogniomistrz pisał, że mu padła taka replika, jak teraz sprawa wygląda z wytrzymałościa M21? Mam zamiar na długo się związać z tą repliką(wygląd, osiągi, dużo metalowych części, cena, rady innych maniaków ASG). :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

Poczekamy, aż odezwie się ktoś, kto ma tą replikę już od dawna. Ja od siebie powiem tylko tyle, że bardzo mnie ta replika zaskoczyła (na dobre). Świetne wykonanie, dobre osiągi. Jeszcze nie sprawdzałem, czy komora HU jest kompatybilna z AEGowymi, ale magazynki są na pewno w standardzie TM AEG. Jak to w sprężynach jedyny tuning wzmacniający to wykonanie bebechów u tokarza.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja mam ją już prawie osiem miesięcy, i nic poważnego się nie stało. Osiągi może trochę spadły, ale z mojej winy bo przy czyszczeniu wyciorem lufy chyba uszkodziłem gumkę hop-up. Po małym przeglądzie wszystko działa jak nowe 8)

Plastik, a raczej ABS zimę znosi dobrze nie łamie się ani bardzo trzeszczy jest ok.

Replika warta ceny, chodź ja kupiłem za 189.00, a teraz jest chyba za 230,00 ...

Link to post
Share on other sites

podnieśli cenę bo takie są prawa rynku jak zrobią promocje to pewnie zmniejszą cenę do 189 zł.Aż mi się nie chce wierzyć że ta replika działa snipermanowi aż 8 miesięcy. A co do wzmocnienia faktycznie trzeba wyrobić części metalowe u tokarza bo nie ma w sprzedaży części do sprężynowych replik karabinów nawet do tych sprężynówek z wyższej pÓłki np: MP5 A3 TM.

Albo samemu pospawać z rur i prętów części.

Link to post
Share on other sites

Też się dziwie że aż 8 miesięcy, chociaż nie lubię oczywiście z całym szacunkiem (nie che być złośliwy) jak ktoś wypowiada na temat rzeczy której się nie posiada. Miałem te "tanie" repliki i mam tą już nie "tanią" ale jeszcze nie "profesjonalną". Karabin jest naprawdę dobry, nie pamiętam żeby się coś rozwaliło prócz magazynka. Nie powiem bo moje życie w ASG jest raczej skromne... Ale praktycznie codziennie z niego wywalam jeden magazynek. A i 189zł nie było ceną promocyjną :!: A więcej jak 200zł bym za niego nie dał, się kurde pospieszyłem bym dołożył trochę więcej zielonych i kupił bym coś z sklepu cog-asg.

Link to post
Share on other sites

Bylem bardzo ciekaw tej repliki i odwiedzilem osobiscie sklep airsoftxtreme w warszawie. Replika bedzie dostepna w tym tygodniu jak chcecie wiedziec. A jesli chodzi o cene to zostala podniesiona ale do ceny 209 PLN a nie 229PLN. A wiecie czy mozna dokupic drewniana kolbe. Ale tak w miare po niskiej cenie bo na specshop jest ale za 600 zl

Link to post
Share on other sites

No ja czekałem pół miesiąca. Jest chyba jak się nie mylę w trzech sklepach, Gunfire, Airsoftguns, Airsoftxtreme. A ja brałem z tego ostatniego na zdjęciach korpus był w imitacji drewna, a dostałem czarny... Nie wiem ja bym go teraz nie kupywał no chyba że bardzo chcesz, ale wejdź sobie na cog-asg. Tanio i fajne rzeczy mają :-P

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...