Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam kupilem replike rok temu ciezka bardzo chcialbym ja przerobic ale nie wiem co to;P Nie mowicie ze kupic cos lepszego mam bo ona tylko na treningi ogolnie gram w Paintball! Latem bylo spox troche mala moc a chcialbym to poprawic i jeszcze jedno dizs 5min temu po strzelance jak mialem pelen magazynek to naladowaniem byly problemy i nigdy do konca ladowac nie moglem bo sie zacinal ;/ o co chodzi??

 

Tu zdjecie:

 

p1040291qr4.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Jako, że krajanin mój jesteś a narodziłem się właśnie w Nowym Tomyślu odpowiem Ci. Jest to wariacja na temat wyżej wspomnianego Colt'a. Jakich kulek do niego używasz? To może być powód zacinania.

 

 

Ooo z Nowego jestes :) Wiec uzywam do niego tych gowien zoltych naoliwilem go i jest juz sprawny niestety podczas strzelanki nacisnelem guzik od magazynku i juz magazynku nie mam ;/ :wink:

Link to post
Share on other sites

Dobry słowa... Wariacja.

Colt ma zupełnie inny spust, a obrazek jest dość ciemny i niewiele na nim widać, tylko kształt.

Wnioskując po tym co napisałem wyżej i po tym co ty napisałeś, jest to pistolecik z odpustu. Żaden znany mi magazynek do lepszych replik nie niszczy się po tym jak wypadł. Nie raz kumplowi wypadł magazynek od Walthera CG (takie coś głupiego za 60zł) i działa jak należy do dziś. Magazynek Glocka 17 KSC-KWA tego samego właściciela wylądował na betonie z 2 na 1 piętro i chodzi jak należy :lol:.

Po prostu, chcę Ci uświadomić że z tą repliką nic nie zrobisz. Jedynym wyjściem które będzie się opłacać jest kupno lepszej repliki.

Link to post
Share on other sites

Troche udało mi sie rozjaśnić zdjęcie.

 

th_66798_p1040291qr4_122_1193lo.jpg

 

Widać na zamku napisy na kształt TMowych z Hi-capy: OPS-M.R.P CAL.45 .

 

Na dobrą sprawe to może być hi-capa z jakimś groteskowym spustem ponieważ reszta pasuje.

Wyglada jak hi-capa ze spustem od tego : http://www.military.pl/cyber-gun_161m/colt...agle_3504t.html

 

Ja już pomysłów wiecej nie mam :P

 

ps: co do mojego poprzedniego posta to chodziło mi o KWC nie KSC, ot taka drobna pomyłka w nazewnictwie :P

Edited by ravic
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...