Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja dalej nie sprawdziłem jak niesie mi moja..

Po zastoju zimowym, dzisiaj była pierwsza strzelanka...

Akumulator ma się wyśmienicie - wystrzeliłem ok. 1300 strzałów i po przyjściu do domu, napięcie dalej jest bardzo wysokie.

Przypomnę że mam:

-M14CM

-prec element PSG1

-hop systema

-akumulator firefox 9,6

-sp100 guarder- ok 330-350fps

-nowe okablowanie niskooporowe i styki

 

Strzela się do dupy- nie mam kulek. Kupiłem przed zimę wadliwą serię Pestek- specjalnie 2 opakowania żeby był zapas.. a jak wiadomo maja one powłokę silikonową i nie są podatne na hopa.

Kilka kulek 0.20 bbbullets już leciało na 60m ale trajektoria były to dupy- zła jakość i waga.

Z 14 jestem zadowolony- jedyną wadą jest to, że nie mieści się duży akumulator (duża kolba- mały efekt).

Po jakimś czasie wyślę na kontrolę- zobaczę jak się to ma ; )

POZDRAWIAM

Link to post
Share on other sites

Do kolby spokojnie wchodzi batka tylko musisz wsadzić kable górą lub dołem (nie pamiętam dokładnie) i tylko końcowka ZA bezpiecznikiem będzie wystawać i łączyć z batką. Tak będzie dużo miejsca :)

 

Ja dziś zrobiłem test mojej czternastki.

sp120 guarder, prowadnica łożyskowana, gumka silikonowa guardera.

50m (MIERZONE METREM :) ) jest bardzo skuteczne chociaż 100% w człowieka by nie było - gumka jest niedotarta i ciągnie kulki troszkę w górę przez co powtarzalność strzelania jest średnia. Tak poza tym to pięknie. Całkowity zasięg to 65m ~.

Jeszcze jedna mała wada to to że mag poda czasem 2 kulki.

Link to post
Share on other sites

Do kolby spokojnie wchodzi batka tylko musisz wsadzić kable górą lub dołem (nie pamiętam dokładnie) i tylko końcowka ZA bezpiecznikiem będzie wystawać i łączyć z batką. Tak będzie dużo miejsca :)

 

Ja dziś zrobiłem test mojej czternastki.

sp120 guarder, prowadnica łożyskowana, gumka silikonowa guardera.

50m (MIERZONE METREM :) ) jest bardzo skuteczne chociaż 100% w człowieka by nie było - gumka jest niedotarta i ciągnie kulki troszkę w górę przez co powtarzalność strzelania jest średnia. Tak poza tym to pięknie. Całkowity zasięg to 65m ~.

Jeszcze jedna mała wada to to że mag poda czasem 2 kulki.

Ta.. ja nie mam bezpiecznika i nawet jak nie łączę kabli to mi się "drzwiczki" do połowy zamykały, więc je usunąłem. Teraz akumulator się mieści, ale jak chcę ładować to muszę ściągać całą pokrywę (odkręcać) żeby wyciągnąć kable.. nie wiem jak ty to montujesz ale u mnie nie ma żadnych szans- chyba że spiłował bym trzymania na akumulator w kolbie- wtedy może z 0.5cm by było..

 

ps.

aku- http://www.taiwangun.com/shop,show,848

Długość - ok. 16.8cm (16.3 + zgięcie kabla)

Edited by SonicX
Link to post
Share on other sites

Panowie, FTK ze strony Krakmana jest wart uwagi? Chciałbym zrobić upg pod M120 Guardera i się zastanawiam czy jest sens wymieniać cokolwiek. Chciałbym uzyskać stabilne 390-400fps i bdb celność.

I teraz kolejne pytanie - lepiej zainwestować w lunetę Prometheusa 500mm 6.03 czy w Systemę 590mm 6.04? Różnica ceny to "tylko" 40zł.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy znajdziesz tak długie lunety :P Szukaj promyka 560mm :)

Co do 390-400 fps i bdb celności. Wsadziłem sp120 guardera , prowadnice i gumke i w zupełności mi to wystarcza.

Dziś 3 gości strzelając stwierdziło , że ma to z 460 fps skoro tak strzela :)

Link to post
Share on other sites

Warto promyka o ile zrobisz rowki :)

 

@Drakeus - ja mam stock :) Jak już mam przeskoczyć to taką z najwyższych półek.

 

@FIFEK - nie wiem jakie to masz chrono ale nie powinno tyle wskazać, chyba, że od razu strzelili Ci tuning :)

 

Mnie dziś dotarła się gumka (2 strzelanka) i teraz jest już bardzo ładnie :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...