Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Zestaw może być, tylko po te zębatki i dlaczego akurat lufa Guardera? Lepiej dołożyć do lepszej lufy.

W internecie są materiały na ten temat, więc nie widzę przeciwwskazań do samodzielnego składania, metodą prób i błędów pewnie by się udało prędzej czy później.

Nie rozumiem co znaczy "ile pociągnie na podstawowym"

Dlaczego szkielet G&P to tańsza wersja?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam chciałbym w tej broni uzyskać około 420 fps (czytałem poprzednie strony niestety linki nie działają, pisałem również do asgshopu ale nie wiedzą co pasuje a co nie dlatego proszę Was o linki do części które dadzą tej eMce 410-420 fps.

Link to post
Share on other sites

Ehhh coś mi się wierzyć nie chce, że linki z przed 2-3 tygodni nie działają ale ok . Powiedz nam może jeszcze czy chcesz żeby replika nadal trzymała gwarancje czy jest ci to obojętne ?

-Spring M120

- Hop-Siupka ( systema/ guarder)

- zestaw zębatek ( w zależności czy chcesz aby replika była nadal na gwarancji, podobno seryjne wytrzymują dobrze prace na singlu ale wiadomo Chnczyki to loteria... )

- teflon fix

 

No wydaje mi sie, że dzięki temu powinieneś uzyskać około 400 - 420 FPS

( jeśli coś źle napisałem poprawcie mnie bez bicia :) )

 

Zapomniałbym. Jeśli chcesz żeby rof był przyzwoity to raczej batke też trzeba zamienić na mocniejszą... Wymiana silnika chyba nie jest konieczna...

Edited by wajser
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Systema to mosiądz, więc łatwo będzie te rowki porobić, jedyne co to trza wyjąć stockową lufę i wg. niej rzeźbić.

 

Pytanko takie:

Czy jest gdzieś (lecz nie wiadomo gdzie :) ) metalowa komora HU do naszej czternastki? Albo czy można jakąś od innej repliki przystosować?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...