Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja mam sp120 guardera - tłok spokojnie wytrzymuje chociaż narazie mam malutki przebieg.

Jeśli chodzi o batkę to nie narzekam na rof na stockowej (nie będę spodziewać się przecież kosmicznego rofu). Więc bez przesady z tym "do kosza", minie dłuższy czas i wtedy się wymieni jeśli się batka pójdzie paść, narazie używam ładowarki rozładowywarki mikroprocesowej więc dbam o nią jakakolwiek ona jest.

 

Wajser nie wiem dlaczego tak ciągle stwierdzasz , że to nie wytrzyma, skoro jeszcze nie było żadnego posta "poszły mi zębatki na m120/130" :)

Link to post
Share on other sites

No ok może i wytrzymuje, ale jak dla mnie to jest katowanie GB i zapewne kultura pracy tez najlepsza nie jest... A zresztą chińczyk to chińczyk... ;]

 

 

No to trzeba rozwinąć temat - katowanie GB - co dla Ciebie oznacza. Słowo "wytrzymuje" przecież znasz. Więc nie rozumiem Cię w tej chwili. Jeśli kijek na którym położysz kamień się nie złamie to mimo tego "katowania" przecież dalej wytrzyma i na żywotności nie straci (tu przytaczam słowa przemka, że po używaniu m130 zero zużyć).

 

Kultura pracy zapewne nie jest najlepsza - otóż kultura pracy jest świetna, jest cicha, płynna czy jakkolwiek jeszcze to mogę nazwać.

 

Chińczyk to chińczyk - czasy się zmieniają i nieraz chińczyki przewyższają "markowce" pod wieloma względami, ale nie o to tu się rozchodzi. W TYM PRZYPADKU jakim argumentem jest stwierdzenie "chińczyk to chińczyk" ? Powtarzam - wytrzymuje i to lajtownie.

Link to post
Share on other sites

Ja napiszę coś od siebie.

Rada ode mnie jeżeli ktoś kupuje M14 Cymy radzę od razu na starcie wymienić gumkę (wiem że tak się powinno robić w każdej replice), ja tego nie zrobiłem i żałuje kulki na hopi'ie ustawionym na minimum latają na jakieś 40m (może więcej nie chce mówić na "łoko") po czym wznoszą się na wysokość "atmosfery" ziemskiej.

Miałem to samo tylko u mnie 0,28 szły w niebo po paru metrach. Winę za to ponosiło pokrętło regulacji hopka, było zbyt długie. Wycięcie kawałka łoża tak aby pokrętło mogło się dalej wykręcić załatwiło sprawę. A wymiana na gumkę silikonową w takiej sytuacji pogorszyłaby tylko sprawe, silikonowe gumki dużo bardziej niż zwykła.

 

http://www.redwolfairsoft.com/redwolf/airs...il?prodID=25968

A tutaj mamy lufe 6,08 wraz z kompletnym Hopsiupem G&P za cale 29$. Tylko blagam nie wykupcie wszystkiego. Zostawcie dla mnie cos :P

A tutaj oryginalna TMowska komora do M14 ;)

http://www.tokyo-model.com.hk/ecshop/goods.php?id=3508

30 dolców.

Link to post
Share on other sites

Szczelność samej komory...? Psu na budę, jak nie będzie dopasowana do gearboxa, łoża etc. A jakbyście się dokładnie przypatrzyli, kompatybilność tej Cymy z TM ma odchyły +/- 1 mm. I co mi po magicznej, genialnej komorze, skoro z powodu niedokładnie wykonanej repliki będzie powietrze puszczać...?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...