Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

G&G generalnie sporo się różni od TM więc i od CM, które jest dosyć wierną kopią TM. Nawet magi są inne.

Musiał bym przyjrzeć się dokładnie odpowiednikowi tego elementu w replice, żeby powiedzieć czy będzie ok.

Tłumiki zasadniczo nie wchodzą nakręca się, z tego co mi się wydaje gwint jest standardowy.

Systema nie pasuje.

Edited by michalll
Link to post
Share on other sites

Wyczyściłem porządnie lufę i przestrzeliłem ok. 200 kulek, - jest lepiej, lecą prosto mimo że to 0,2 , ale hop up ciągle słabo.

Więcej nie popełnię takiego błędu ..

 

ps. jak odkręcić tłumik płomienia ? nie jestem zbyt bystry..

Edited by SonicX
Link to post
Share on other sites

Co do tłumików, jeśli chcesz dosyć tani i dobry tłumik to proponuje Home Made :) . Jest na stronie artykuł poświęcony jak zrobić dobry(tłumiący WOW xD ) tłumik. Naprawdę są to groszowe sprawy a masz ten komfort, że możesz sobie wybrać długość i średnicę. Na dobry tłumik spełniający swoją rolę trzeba wydać trochę kasy. Co do samodzielnego robienia tłumików to nie jest to tak trudne jakby mogło się wydawać.

pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

No widzisz.. i ja chciałem to odkręcić bo to była jedyna część która mogła coś sugerować, ale tego się nie da odkręcić..

Przywarło strasznie..

Będę próbował

 

EDIT

Ok odkręciłem, lufa wystaje jakoś 2cm

Macie może jakiś patent jak poznać lufę ?

Sprzedawca mówił że element albo systema.. a to już różnica

Edited by SonicX
Link to post
Share on other sites

Są sposoby , kolor , sposób robienia wycięcia na gumkę i jeszcze kilka , podrzuć jakąś fotkę może da się rozpoznać .

 

Co do selektora to się przepala płytka i wysiada single , część szukaj w standardzie TM

bo G&G są inne .

 

Ps. Gwint to standardowy lewo skrętny 14 mm wiec wszystko z takim da się nakręcić , ja mam takie coś http://www.asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=138

Edited by przemek10
Link to post
Share on other sites

Ok dałem radę .. troszkę przesunąłem śrubokrętem i później już poszło.

A lufa to już wiem.. musi być taka jak pisał, czyli Elementa do PSG-1 skracana do M14.

Wystaje ok 2cm bez tłumika płomienia, więc nie może być stockowa.

SYSTEMA ma lufę srebrną więc tez odpada, bo ja mam matową mosiężną.

 

Mam nadzieje że się nie przejadę na tej lufie elementa ; )

Link to post
Share on other sites

Dzięki za odp co do tłumika, chyba znalazłem selektor czy ten powinien pasować ?? http://www.asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=1990

 

I jeszcze jedno czy okablowanie też warto wymienić ?? czy puki nie prowadzę większego tuningu (GB), powinno przeżyć te 4 miesiące bo słyszałem że z tym także jest problem ??

 

SoniX w tym M14 pisze ze lufa stocka ma 510mm, w specshopie od G&G m14 widziałem takiej samej długości !!

 

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=3545

 

właśnie się zastanawiam czy se nie dokupić !

Edited by Marecz
Link to post
Share on other sites

O ja , przecież Ci piszę że siada płytka selektora , pozatym także już w tym wątku pisałem że komora nie jest standardowa i potrzebne są lufy ze specjalnymi nacięciami , są teraz 3 firmy to produkujące , guarder , deepfire i KMhead . A co do lufy , 509 jest marnotrawieniem potencjału , jak da się założyć lufę 550 to po za zakładać 509 ?

Edited by przemek10
Link to post
Share on other sites

Ja w przyszłości planuję kupić M14, ale na pewno nie będzie mnie stać na żadną oryginalną, słyszałem że ta od Cymy jest najlepsza na rynku tanich czternastek.

Planował bym w tym wypadku zrobić w niej 460-490FPS - miała by to być para snajperka.

Jakie części musiał bym w nią włożyć? Jestem pewien że tuning będzie dość kosztowny, zwłaszcza że GB v7 ma bardzo małe możliwości tuningowania... Te 460FPS to dla mnie absolutne minimum, czy było by do osiągnięcia na M130 przy dobrej szczelności? Co radzicie?

Pozdrawiam

Bogman

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...