Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Tak że dopiero po przedłużeniu lufy jest wykorzystywana w pełni objętość wyrzucanego gazu.

 

Jaki kolimator? Na zdjęciach można zobaczyć ACOG'i, aimpointy, co kto lubi. Ze względu na wysokość szyny względem kolby lepszy chyba będzie jakiś niski. Ja mam ACOGa więc na pewno najpierw jego założę, zobaczymy jak będzie.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no czy ja wiem :) z tego co czytam to kilka osób jeszcze chciało ale ok :) chodziło mi o to że jakoś tak mam wrażenie że nikt nie lubi m14 :( u mnie w drużynie większość osób mówi że jest paskudne :( mi się strasznie podoba i chciałem troszkę wybronić m14 jako broń samą w sobie :)

Link to post
Share on other sites

Co wy pieprzycie..

M14 dla każdego jest inne, dla jest jest uber elitarne... ta długość : O

 

Napisałem o garandzie bo czuje do tej broni sentyment...

Zasłoniłem sobie magazynek w m14 i.. widzę podobieństwa garanda ; )

 

m14 rox.. ak też miecie , m-ki sux (: DDDD)

Link to post
Share on other sites

No i proszę!

Zamówiłem m14 z allegro za 400zł, jakaś używana ale przemówiła do mnie gwarancja.

Dostałem paczkę o 13(swoją drogą sprzedawca pancernie to zapakował z naklejkami "szkło").

W ZŁOŻONYM zestawie miałem:

-magazynek 400kulek

-wycior

-okulary stti (wynegocjowałem :o)

-gówniany pasek

-broń (wow)

-malutki imbus

-akumulator firefoxa 9,6 2000

-precka elementa psg1 590 skracana i frezowana-6.04 ok.560mm

-sp100 guardera (około 350fps)

-dystanser g&p

-gumka systemy

-kable niskooporowe

-styki "blaszki z kompusem" by redwolfairsoft 22$

-teflox fix

-wolno ładowarka 8,4 300mA

-gwarancję do lipca (8 miesięcy)

 

+deklarowany przebieg to 8k

 

Akumulator się mieści, ale kable już nie ; )

Zdemontowałem te drzwiczki , teraz wchodzi bez problemu.

Ciekawi mnie po kija to pokrętło do magazynka.. przecież można sobie normalnie kręcić. Ten front grip rzeczywiście z dupy strasznie..

Wszystko zdaje się być ok.. dorzucił okulary i jakiś gówniany pasek z paskiem na środku.

Rzeczywiście ładna kultura pracy i nowe kable.

Test w sobotę, dzisiaj tylko przestrzeliłem i jest EXTRA!

Z 4m 5/5 strzałów trafiłem w "brzuszek misia", ale to raczej niewiele mówi.

Imitacja baaardzo ładna, ale wolę postarzane ; )

Magazynek się gibie na prawo i lewo ale to do skorygowania.

Bolt catcha nie ma a zamek i tak pięknie działa.

To chyba tyle.

Test bojowy w sobotę.

 

POZDRAWIAM

Edited by SonicX
Link to post
Share on other sites

to pokrętło się przydaje jak ci się magazynek do zero obróci :) szybciej jest. :) Mag jak się gibie to izolacyjną go i jest spokój. Ja swój zamek dziś przesmarowałem i śmiga :) tylko na końcu bolt go łapie.

 

 

Kable można upchnąć ładnie nawet bez wywalania dzwiczek :) wystarczy bezpiecznik ominąć.

Link to post
Share on other sites

Przemek jaki tłumik zamontowałeś w tym SOCU i czy gdybym zamontował do SOCA tłumik to 556 lufa by pasowała ?? Często czytam także że psuje się selektor, okablowanie czy warto to wymienić na początku ??

 

Płytkę dać z ramieniem http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=3064

 

czy zwykłą wystarczy znaczy http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=2367

 

żeby selektor nie pękł !

 

i http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=2706 to okablowanie !! ??

 

Czy te problemy występują tylko w AGM ?? Czy w CM też, bo CM mnie interesuje i chce se kupić !!

Edited by Marecz
Link to post
Share on other sites

Te dwa linki z selektorami dotyczą zupełnie innych elementów - wydaje mi się że ten z GG nie będzie pasował tak w ogóle. Zresztą kup, zobacz jak działa a nie wymieniaj na starcie bo to sensu nie ma.

 

Sonic - a skąd wpadłeś na pomysł, żeby do lufy silikon ładować? Boże uchowaj. Możesz spróbować wyciorem czyścić teraz albo poczekać aż samo się przeczyści. Tylko jak źle to zrobisz i Ci coś utkwi w lufie to trzeba będzie rozbierać wszystko. Silikon w lufie łapie cały kurz w okolicy. Gumka nie podkręca itp. Unikać.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...