Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sam jestem ciekaw jak z tymi magami KA, szukałem info na forum ale nie ma za bardzo.

 

Montaż dotarł, kupę kasy za kawałek szyny (absurd) ale to jest to, trzeba przyznać :)

 

8e1c9f5d6f7bec39m.jpg

 

Sonic - im dłuższa lufa, tym większe straty będą. Ale to w granicach kilku/kilkunastu fps, więc nie widać nawet.

Link to post
Share on other sites

A jak się ją z przodu montuje ? Pozatym moja M14 już zaliczyła awarie , wyłamał się ten metalowy ząb blokujący osłonę spustu , na szczęście miałem to od KARTa .

 

PS.żebyś się nie zdziwił z tą lufą , znajomy taką włożył do repliki z cylindrem 0 i 350 FPS spadło do 210 . Inny znajomy do SR25 maxymalnie podkręconej włożył lufę 705 i z 640 spadło do 580 .Długo sie zastanawiałem na lufą do M14 i najdłuższą jaką bym wkładał to 590 mm .

Link to post
Share on other sites

Jakoś w nocy postaram się wrzucić dokładniejsze zdjęcie.

 

Szyna jest znakomicie wykonana na obrabiarce numerycznej, zaś elementy zamka są odlewem - efekt jest taki, że szyna jest odrobinę za długa, musiałem podszlifować.

Z przodu opiera się bardzo solidnie na zamku, konstrukcja jest taka że nie ma prawa latać. Zresztą wrzucę dokładne fotki żeby nie było wątpliwości.

Link to post
Share on other sites

Kolejny mały up w M14 , teraz stokowa sprężyna z Sr25 PJ czyli ok M130 i jest wszystko OK , jutro podam ile chroo pokazuje .

 

 

Ps. Z zewnątrz dodałem w miejsce socoma tłumik płomienia z EBR , RIS na dole łoża i rączkę taktyczną , teraz to dopiero wygląda orginalnie :mrgreen:

Edited by przemek10
Link to post
Share on other sites

Dużo czytam i czekam właśnie na swoją replikę i jak wiem po zbyt długiej zabawie z Zamkiem psuje się, nie wiem jak to potem wygląda ale sądzę że ten właśnie minus nie pozwala na zamontowanie systemu Blow Back bo kto by chciał psuć ten piękny dźwięk. ;p

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Dziś od KRAKMAN'ów dostałem przesyłkę (replika z tuningu). Tuning miał być do mniej więcej 450fps (listę części i wyniki testu podam później-najprawdopodobniej jutro).

 

Mam tylko jedno małe ale: jak zamontować ten dwójnóg http://www.taiwangun.com/shop,show,91

 

 

Prosiłbym o dokładny opis :)

 

Pozdrawiam i Wesołych Świąt

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...