Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

powiedzcie mi jak jest z gwarancja od krakmanów? co jest nią wogóle objęte bo kupiłem nówke i czekam na dostawe a precke i gumke chce w sowim zakresie wyminic i oteflonować

 

Poczytaj dokument gwarancyjny a jak nie wyczytasz w nim odpowiedzi na swoje pytanie to zapytaj Krakmanów

Link to post
Share on other sites

przeczytaj - jutro jak gls mi dostarczy. mam gumke systemy i pare innych bzdetów które mogę w emce umieścići sie tak po prostu zastanawiałem. I tak musze do nich zadzwonic zapytac jak bybylo z montarzem zestawu cylindra i zębatek bo na stocku to tylko do wyplaty ;D

Link to post
Share on other sites

Swego czasu kupiłem ją do L85 army bo mi sie rozleciala i sprawia dość solidne wrażenie. Ciekawe ile by wytrzymał taki zestaw na STU. róznica chyba wynika z tego ze taiwangun w tym grzebie i nagle by byla zabawa w wymiany na 150 i pękające GB bo wiemy jacy są niektórzy ludzie a 500+ z chińczyka małym kosztem kusi. Co innego m150 i 200 kulek na strzelance tylko na semi a co innego m150 i worek kulek z elektrycznego magazynka. Element narazie nie ma jakiejś konkretnej opini bo każdy mówi coś innego i trzeba by było zaryzykować - kto wie ;D

Link to post
Share on other sites

Jak myślicie, kupić preckę firmy Vanaras (na asgshopie jest) czy też Deep Fire 6.02? Różnica 60zł a z tego co czytałem na zagranicznym portalu to ta pierwsza nawet ok jest.

 

Mógłbyś założyć Vanaras tylko że pasuje jedynie z opisu , na zdjęciach widać tylko 1 nacięcie i to do tego do zwykłych komór , tak samo użytkownik Shamoth napisał z temacie o lufach że jest tylko 1 wycięcie .

Link to post
Share on other sites

Co do tej precki DF miałem ją założyć w poniedziałek... założyłem dziś, po krótkich testach można stwierdzić, że prędkość początkowa zwiększyła się dość wyraźnie, tak samo skupienie strzału. lufa ma trochę większą średnicę zewnętrzną ale jest krótsza (550mm) od lufy stockowej o jakiś centymetr może dwa.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...