Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MP5 PTW Systema


Recommended Posts

Na www.systema-ptw.pl od jakiegoś czasu jest wiadomość o zbliżającej się premierze najnowszego produktu Systemy czyli PTW MP5. Proszę w tym temacie o wszelkie informacje o tym modelu.

Mnie osobiście szczególnie nurtuje pytanie czy w zapowiadanej MP5 również będzie możliwość wymiany cylindrów tak jak to ma miejsce w PTW M4, a jak tak to jaką będą miały moc?

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

broń już sie ukazała na angielskich sklepach typu redwolf

http://redwolfairsoft.com/redwolf/airsoft/...il?prodID=23959

o ile mi wiadomo ten model mp5 także powinien mieć opcje szybkiej zmiany cylindra :)

ale bardzo mnie dziwi dlaczego mp5 systema ptw waży aż 4 kg , o ile mi wiadomo nawet oryginał tyle nie waży , a ptw miało być wiernym odzwierciedleniem oryginalnej broni palnej :-P także mnie dziwi że broń ma tylko 260 fps . No teraz mi pozostaje tylko czekać aż sie pokaże w Polsce no i jeszcze trzeba kase uzbierać :(

Link to post
Share on other sites

broń już sie ukazała na angielskich sklepach typu redwolf

http://redwolfairsoft.com/redwolf/airsoft/...il?prodID=23959

To PreOrder, dostawa spodziewana na początku marca, więc stwierdzenie "już się ukazała" to troszkę na wyrost.

 

ale bardzo mnie dziwi dlaczego mp5 systema ptw waży aż 4 kg , o ile mi wiadomo nawet oryginał tyle nie waży , a ptw miało być wiernym odzwierciedleniem oryginalnej broni palnej :-P

Faktycznie 4kg to za dużo, pewnie jakiś babol Redwolfa :lol:

 

także mnie dziwi że broń ma tylko 260 fps .

Standardowo dostarczona będzie z cylindrem M90, więc jak podaje ASGShop.pl: Zestaw cylindra M90 pozwalający uzyskać prędkość wylotową kulki ok 300fps., Redwolf zawsze podaje mniej niż inni ;-) . Edited by Hornet
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Pojechałem sobie do sklepu ją obejrzeć. Dowiedziałem się, "że info na stronie". Zbyli mnie hasłem " Wszystko jest na stronie". Wróciłem. 220 km sobie pojechałem na nic (a nie miły nie będę). Nie kupiłem - wiec nic nie na pisze. Ba! Nawet pitole i nie zamówiłem, skoro nie da się oglądnąć produktu, po który się pojechało.

 

Info na stronie brzmi " Opis wkrótce..."

Link to post
Share on other sites

Martini…

Przede wszystkim jesteśmy sklepem internetowym a nie stacjonarnym.

Tak więc nie ma najmniejszego sensu jechania od nas od tak sobie z myślą, że coś można sobie pooglądać.

 

Z tego co pamiętam to nawet nie wiedziałeś, że są one już dostępne i pierwsze co zapytałeś to kiedy MP5 będzie na sklepie.

 

Stwierdzenie „wszystko jest na stronie” dotyczyło ogólnych zasad kupowania u nas.

I jeżeli przed przyjazdem zapytał byś się o możliwość zobaczenia produktu to oczywiście była by taka możliwość lecz wtedy towar był by przygotowany do prezentacji…

Link to post
Share on other sites

Wiem Marzan... mogłem zadzwonić spytać czy cos, no ale spontanicznie wyszło że pojechałem - zgodnie z moją logiką "nie ma problemu" (przecież sam też prowadzę sklep internetowy...). Ale jakoś taki zdziwiony byłem i zniesmaczony :/

 

Ale nie o tym w tym temacie. Bardzo ciekawi mnie, jak toto się sprawuje i jak jest wykonane. Czy jest to mniejsze PTW?

 

Marzan - napisz coś jak możesz :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...