Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

EMKI: ISC, CA, G&P, G&G, TM....


Recommended Posts

Witam. Cchciałbym żebyście pomogli mi wykonąc dokładne porównanie EMEK pod różnimi względami.(Były podbne tematy ale ogólnego nie, a może się przydać) Wypisze pare podpunktór i chciałbym żebyście pisali w jakiej kategori EMKA z jakiej firmy najlepsza:)(chodzi ogólne o EMKI (głównie m16,m4)) Więc, która replika jest the best w:

1. Wykonaniu(chodzi tu o Body i odwzorowanie orginału):

2. Jakości bebechów:

3. Wytrzymałości w stocku i po tuningu:

4. Która ma najlepsą baze, możliwośc tuningu:

5. Która jest najlepsza w stocku:

6. Która jets ogólnie najlepsza(chodzi o np. cena do jakości to mzę być +, albo jedna z emek może byc ogólnie the best)

 

Proszę o nie pisanie zbędnych odpowiedzi typu: poco taki temat itp. Jeżeli jest ''zły'' prosze poprostu o skasowanie. Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

1. Według mnie G&P.

2. TM ma świetnie spasowane części, G&G w tańszych wersjach jest beznadziejne, CA ujdzie, ICS i G&P są najwyżej.

3. W pierwszym TM, w drugim wszystko oprócz G&G - widziałem nie jedno G&G po tuningu które się sypało szybko.

4.Również G&P, ale tutaj w grę wchodzi jeszcze ICS.

5. TM, a co innego :)?

6. G&P i ICS.

Link to post
Share on other sites

No, do 4500fps nie dojedziesz nigdy - chyba że chcesz kogoś zabić. 550fps w eMkach to z deka przesada. Krzywdę można komuś zrobić, wtedy swoim zachowaniem samoczynnie będziesz zmierzał w stronę strzelca wyborowego.

Tak czy siak - G&P z ICSem najlepiej znoszą tuning, potem toczą się za nimi Classici.

G&P ma taką przewagę, że mają świetnie wykonane body i normalne oznaczenia, a nie Armalite'a. W ogóle, logo Armalite nigdy nie widniało na eMkach ostrych.

Edited by dr_wisla
Link to post
Share on other sites

550fps. Great.

Weź pierdolnij 1000. Albo 2000. Będziesz pr0 i uber krieg. Tak się zastanawiam - który z nowych użytkowników zaczyna zabawę ze sprężynką?

 

Taki mały OT:

Mam kolegę który ma 550fps w M15CA i dużo, dużo radochy było jak kulka poleciała na 20m.... :-F

Link to post
Share on other sites

1. Wykonaniu(chodzi tu o Body i odwzorowanie orginału): G&P

2. Jakości bebechów: G&P

3. Wytrzymałości w stocku i po tuningu: G&P

4. Która ma najlepsą baze, możliwośc tuningu: JG

5. Która jest najlepsza w stocku: G&P

6. Która jets ogólnie najlepsza(chodzi o np. cena do jakości to mzę być +, albo jedna z emek może byc ogólnie the best) G&P

 

To chyba wszystko. G&G odpada, bo to awaryjne kure...stwo, CA gdyby kosztowało 900zł to bym polecił, a G&P jest zajebiste i tak ma być :)

Albo kup M16a3 z JG, metal body od G&P i ciesz się super repliką.

Oi!

Link to post
Share on other sites

Myślę, że Drakeus oparł się na liście wzmocnionych części III g.... ;). Mam rację?

Uważam że jesteście bardzo pochopni w swoich sądach na ten temat.

G&P będzie najlepszym wyborem.

3. Wytrzymałości w stocku i po tuningu: G&P
5. Która jest najlepsza w stocku: G&P

Nie zgodzę się - TMy chodzą po 4-5 lat, czasami nawet 6. Mowa o stocku. W 3. punkcie druga połowa pytania należy do G&P, tutaj masz rację.

Link to post
Share on other sites

G&P jest 2-3 lata na rynku dopiero, Marui parokrotnie więcej więc takie osądy są nie na miejscu :) Na stocku - G&P ma mocne części. Jeśli się nie grzebie, majstruje - pochodzą. A TM nie musi oznaczać niezawodności - kumpla AK47s właśnie straciła kolbę, zębatki się zmieliły a kable popaliły. Dodam że używał Intellekta 8,4v, wszystko stock. Koleżance z Poznania po miechu w M733 zmieliła się zębatka tłokowa. Kumpla Thompson strzela podwójnymi kulkami. To jest niezawodność?

Strzelam się od 3 lat i jakoś nie zaobserwowałem tej super niezawodności TM. Owszem - HU nadrabia i to bardzo, kumpla Beta Specnaz pociska na 280 lepiej od drugiego 350 Cymki ale to wyjątek - jak dla mnie. Za to G&P w stocku ma o wiele lepsze części, okablowanie, body, ogólnie - wolę dołożyć te 300zł.

A i jeszcze jedno - wątpię by ktos jeździł na stocku TM przez 3-6 lat. Nie wytrzymałby presji otoczenia :)

Link to post
Share on other sites

TM sa swietnie spasowane, ale maja 280 fps.

Nawet te ich komory hop i preclufa to za malo, zanim kulka doleci do przeciwnika, ten zdazy sie okopac.

Predzej, czy pozniej trzeba robic tuning.

Przez dwadziescia lat obecnosci na rynku, nie dotarlo do nich, ze do wiekszosci zapotrzebowan AEG powinien miec 320-350 fps?

Link to post
Share on other sites

Z tego co wiem, w japoni chyba jest ograniczenie fps, dlatego tylko tyle robią, ale moge się mylić(tylko tak słyszałem).

Zgadza się. Mają ograniczenia, dlatego stawiają na maksymalną niezawodność. Z tego też powodu świetnie działający hop-up. A części wzmocnione są w Marujcach raczej niepotrzebne - M90 nie potrzebuje mega wytrzymałości.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...