Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Mam małą prośbę. Czy któryś z was posiada taki hełm, a na dodatek dysponuje cyfrówką?

Chciałbym wiedzieć jak wygląda koszyk (wyściółka) w tym hełmie i jak mocowane są tam wszystkie paski. Poszukuję wiec zdjęć (bądź rysunków) jego wnętrza.

 

Kupiłem ostatnio skorupę do niego i chciałbym go dokończyć. 8)

 

Jeśli znajdzie się osoba, która będzie mogła mi pomóc, proszę o fotki na maila.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Kupiłem ostatnio skorupę do niego i chciałbym go dokończyć.  8)  

Pozdrawiam

 

czy mowisz o tej skorupce z laminatu z allegro? czy wogole warto to kupowac? Czy aby napewno odpowiada orginalowi? W katalogu uscav takie helmy sa w dwoch rozmiarach. Moze lepiej kupic prawdziwy kevlarowy za 280 zlociszy z azymuta..

 

Co do zawieszenia to nie oplaca sie samemu robic i cudowac.

 

http://uvex.pl/sklep/zamowienia.htm

 

Kategoria: Hełmy przemysłowe

ID produktu: 9790002

Cena: 8.50

Zawiesie 6-punktowe

 

Wystarczy tylko przynitowac to do skorupki, o ile oczywiscie masz nitownice. (koszt kilkunastu zl w supermarkecie)

 

pozdr,

Link to post
Share on other sites
W katalogu uscav takie helmy sa w dwoch rozmiarach.

a widziales ceny? tam sa PASGT III po $300

 

Moze lepiej kupic prawdziwy kevlarowy za 280 zlociszy z azymuta..

a byles tam? dzwoniles? od ponad roku nie ma Fritzow w Azymucie i nie wiadomo czy w ogole beda

Link to post
Share on other sites

myslalem ze kevlarowe helmy sa lekkie. Mam helm polski z blachy i on to dopiero wazy! , nieraz sobie w nim chodze po domu, rekord to jakies 3 godziny.. szyja strasznie boli z tylu.. jeszcze jakas kontuzje mozna miec od tego.

 

cena z azymuta za orginalny kevlar wydala mi sie atrakcyjna, ale jak nie mają to pewnie tylko taki chwyt reklamowy.

 

Co do tych ABS-owych z military, taki duzy sklep i nie mają do nich pokrowców?? a poza tym, plastik jest sprezysty i na pewno w dotyku czuc by bylo roznice, ze jest to chelm z plastiku. Ale nie wiem nie mialem go w rekach.

 

pozdr,

Link to post
Share on other sites
hmm napisalem ci na gg ale dla reszty - okolo 140 zloty

 

hm.. moze ja czegos tu nie jarze, ale to chyba taniej kupic na military skoro to są te same helmy z ABSu. Jedynie na ebay mozna wybrac sobie rozmiar a na military nie wiadomo jaki mają.

 

Ale z tymi rozmiarami to troche dziwne bo np. mam dwa boonie hat, jeden to 7 1/2, a drugi to 7 /3/4. Oba sa orginalne na 100%, ale ten mniejszy wydaje mi sie obszerniejszy od tego wiekszego. Z kolei ten 7 3/4 tamuje mi troche krew gdy go dluzej ponosze.

 

pozdr,

Link to post
Share on other sites

czy mowisz o tej skorupce z laminatu z allegro?  czy wogole warto to kupowac? Czy aby napewno odpowiada orginalowi?

 

Tak, właśnie tą kupiłem. Odpowiada oryginałowi, bo to jest odlew właśnie z takiego hełmu. Rozmiar to 84/85

Trzeba go wyszpachlować z wierzchu, albo kupić sobie na niego pokrowiec, gdyż jest trochę nierówny.

 

A za fotki dziękuję Regdornowi

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...