Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

To zależy jeszcze od tego jakie M60 preferujesz, A1,E3,E4,Mk43 Mod0 lub mod1

Według mnie najlepsze współczesne M60 (Mk43 mod0) produkuje VFC, pełna zgodność z oryginałem.Inokatsu które robi całą serie M60 niestety nie dba o szczegóły, min. silnik jest w chwycie pistoletowym, przez co chwyt jest większy od oryginału.

 

Żeby nie było to właśnie zgodność z oryginałem zadecydowała że kupiłem Mk43 Mod0 od VFC, no w stocku z batką i magiem waży około 8,5 kg, ale po dociążeniu ołowiem uzyskała odpowiednią wagę :twisted:

Link to post
Share on other sites

Kumpel ma ten egzemplarz, ale używa go do rekonstrukcji, choć trzeba przyznać że jak na TOP-a to i tak długo mu chodził na fabrycznych bebechach, ogólnie wykonanie z zewnątrz bardzo przyzwoite, ale środek-porażka, montowałem mu w tym zestaw metalowego cylindra, więc miałem okazję to "cudo" zobaczyć "od środka" i powiem tylko tyle, do strzelania nigdy bym tego nie kupił

Link to post
Share on other sites

Ciekawi mnie, czy ktoś ma M60 Star'a? ma kontakt z kimś kto ma? A może ktoś jest w stanie mnie naprowadzić na porządną recenzję, bo takiej niestety nie znalazłem na większych międzynarodowych forach.

 

wdg sprzedawcy :

M60E4 By Star, Full metal construction except the Top cover, Polycarbonate gearbox, it very thick and I don`t think it will break even with upgraded spring. (M130 should be no problem). Electric powered Box mag included!! Also a short imitation bullet chain.

 

LINK do gunner'a

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...