Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M1014 Shotgun [CAW]


Recommended Posts

Jakis czas temu na rynku ASG pojawiła się nowa strzelba - kopia Benelli m4 firmy CAW. Jako iz jestem zwolennikiem strzelb, a seria M3/M4 jest moja ulubioną, zacząłem zbierać informacje o tym produkcie.

 

 

Na WGC:

http://www.wgcshop.com/pcart/shopper.php?i...SG-M1014_srch_1

 

Specshop może sprowadzić na indywidualne zamówienie - cena 750 zł.

Pytanie - Czy ktokolwiek wie coś o tej strzelbie (zasięg, awaryjność)? Przydadzą mi się wszelkie informacje.

 

 

Link do mini recki z dużą liczbą zdjęć:

http://www.france-airsoft.fr/forum/index.php?showtopic=76716

Edited by pelcu
Link to post
Share on other sites

Tutaj jest link do dośc fajnej recki tego szotgana.

 

 

Budowa wew. bardzo podobna do ca870, inp. usunięto jeden z najsłabszych punktów czyli tego cycka na cylindrze pobierającego kulki z magazynka.

Ciekawe jak z jakością użytych materiałow. Ale to CAW jest, więc nei powinno być z tym problemów raczej.

 

Mógłbym go mieć i pewnie sobie kiedyś sprawię :).

 

Aha. Lufa i gumka HU sa b. podobne do rozwiązań aegowskich więc ew. przeróbka powinna być o wiele łatwiejsza :>.

Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie to ta benelka ma coś w rodzaju mechboxa 870'ki, tylko drugiej generacji. Najlepsze patenty zostawione, a najgorsze felery poprawione. :)

Groźny konkurent dla Świni. Jedynie ta kolba wygląda tragicznie.

Edited by Mamut
Link to post
Share on other sites

W zwykłych 870 ten "cycek" jak to Piok napisał, jest wzmocniony, choć faktycznie to jeden z najsłabszych punktów mechboxą, ale jednak :-P . W stocku regulowany HU, RiS, no i kolba mi się bardzo podoba, a tanie magi-shellsy, mogą ładnie wyglądać na szotganie - no i to nie atrapy 8) PZDR

 

PS. Przeróbka na lufę od AEG'a faktycznie powinna być łatwa i przyjemna, z tego co widać, na gumę po odpowiedniej przeróbce też można się pokusić, a nie jak ma to miejsce w CA870 :-F Koszmar...

Edited by gogin1
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...