Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4A1 [ICS]


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam! Kolejnych problemów ciąg dalszy niestety... Dzisiaj wziąłem karabin na próbne strzelanie, no i niestety coś się stało, karabin raz nie strzelał kulkami raz jest wystrzeliwał prawidłowo, raz plunął na 5m, a raz wystrzelił z 3-4 kulki na raz. I tak cały czas.

 

Mam tą baterię: http://madonion.eu/Bateria_96_V_2000_mAh_ICS_do_kolby_Crane_MC129_p798.html

 

Wymieniłem jeszcze prowadnice sprężynową, na metalową i sprężynę na Madonion 110. Gumka Hop Up, Guarder przeźroczysta zamontowana przez sklep.

 

Aha i magazynki od KA http://madonion.eu/Magazynek_M4_lowcap_King_Arms_Black_p1020.html

 

Z góry dzięki za pomoc.

 

EDIT:

 

Nie wiem co się stało ale jak wyciągnąłem lufę z komory Hop Up, to nigdzie nie widziałem gumki. Nigdzie jej nie było. Czy to może być problemem? Czy może ja ją jakoś przebiłem albo coś?

Edited by Sick!
Link to post
Share on other sites

Dzięki, teraz mam problem z wbiciem drugiego pinu (tego mniejszego), nie mogę go w ogóle wbić, nawet młotkiem (delikatnie), jak patrzyłem dokładnie to jak pin przechodzi przez górny GB, to nie może wejść w końcówkę, zbacza się. Pomóżcie

 

Otwórz go i zamknij ale dobrze dociśnij tak żeby wszystkie otwory były równo.

Link to post
Share on other sites

Dzięki, teraz mam problem z wbiciem drugiego pinu (tego mniejszego), nie mogę go w ogóle wbić, nawet młotkiem (delikatnie), jak patrzyłem dokładnie to jak pin przechodzi przez górny GB, to nie może wejść w końcówkę, zbacza się. Pomóżcie

 

Otwórz go i zamknij ale dobrze dociśnij tak żeby wszystkie otwory były równo.

 

 

Bóg lub PIS zapłać za takie rady.

 

Górne body wraz z boxem zejdą się prawidłowo z dołem TYLKO jeśli prawidłowo ustawisz zębatki. Proponuję poczytać instrukcję.

Link to post
Share on other sites

Dobra dzięki poradziłem sobie, teraz mam pytanie, bo na gumce guarder przeźroczysta (wypadła z komory nie wiem jak to się stało, była tak zgnieciona, że hej, mogłem sobie kupić Systeme -.-) jest takie jakieś małe zadrapanie czy coś w tym stylu hmmm... taki jakby ślad, nie wiem czy używać czy nie, jak myślicie? Zmieniłem na gumkę ICS, jutro sprawdzę czy dobrze karabin strzela, czy to wina nie gumki tylko czegoś innego. Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedź

Link to post
Share on other sites

Świat ASG jest pełen mitów.

 

Zresztą magazynki CA pasują i nawet podają kulki, tylko są bardzo luźne i nie budzą mojego zaufania: czy mag sam się nie wypnie, albo czy nie przestanie w krytycznym momencie podawać kulek. (testowane na hi-capie CA). Dlatego ich nie używam.

 

Poza tym TM pasuje idealnie, Star też bez problemów, GP pasuje. Innych nie miałem okazji sprawdzić.

 

 

 

MI mag CA wszedł bez najmniejszego problemu. Jakby tego było mało to podaje kulki chyba lepiej niż seryjny.

Link to post
Share on other sites

Witam, mam zamiar strzelić tuning do 450fps-ów. Posiadam lipo 7.4 i NiCd 9.6, czy jak zostawię NiCd to dużo roofa stracę, lepiej kupić lipo 11.1? Czy po wymianie:

- sprężyna Guader M130

- tłok ICS wzmocniony

- prowadnica

- gumka hop up Guader

...otrzymam 450fps?

Edited by Sebo_NS
Link to post
Share on other sites

Słuchajcie, już nie wiem co mam robić. Złożyłem wszystko szczelnie i ok, a tutaj karabin w ogóle nie pobiera kulek z magazynku. Nie pobiera z magazynku od CA i od KA, więc to jest wina repliki. Już nie wiem co mam robić, może wy macie jakieś pomysły?

 

PS: Wcześniej pobierał kulki od maga z KA, a teraz nie chce.

Edited by Sick!
Link to post
Share on other sites

Musisz odkręcić głowicę tłoka od tłoka, w środku będzie takie metalowe coś (kurcze zapomniałem nazwy), które łączy głowicę tłoka z tłokiem i tam jest właśnie przekręcona sprężyna. Jak wstawiasz inną to nie musisz tam wkładać sprężyny, wystarczy że wsadzisz sprężynę do tłoka. Mam nadzieję, że wytłumaczyłem ;d

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...