Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4A1 [ICS]


Recommended Posts

ehh no to nieciekawa sytuacja.... moja eMka tezs pray razy jebla o beton i wyszla calo... gowniana sprawa... Masz moze jakies foty?

 

Jak na moje oko to body powinno pasowac ale specjalista ze mnie duzy nie jest.

 

a co do pana serwisanta z Military jezeli mowa o siwym kolesiu w okularach to tez na twoim miejscu wolalbym pytac ludzi....

 

pozdr

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Foty:

mini_1156195352.jpg

 

mini_1156195359.jpg

 

Martwi mnie jeszcze sprawa kolorów. Tzn. jak wymienie dolne na guardera, który jest czarny, będe musiał malowac góre bo jest szarawa. Wolałbym już obie połówki wymienić, żeby były takie same, albo znaleźć tego cholernego ICSa.

 

Na WGC jest dolne body. Nie wiecie może czy któryś sklep nie sprowadza od nich części?

 

http://www.intrudershop.com/mmc/images/AR-...R-32(B)A4_L.jpg

 

A z tego co widze to body Guardera rzeczywiści może pasować. Górna część trzyma górny gearbox, a dolna, dolny. Pytanie tylko czy ktos póbował takiego szaleństwa :P

Link to post
Share on other sites

No sprawa już się szczęśliwie rozwiązała dzięki Mardokowi, ale mimo wszystko fajnie byłoby sprawdzić w praktyce czy guarder by pasował, bo jak widać problem z tym elementem jest duży, ni sprowadzić ni naprawić, ewentualnie kupowanie przez WGC, a guardera można dostać w asgshopie.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Hejka...mam dwa pytanka

 

1) Wiecie czy da sie do ICSowskiej eMki wstawic GB v.2 bodajrze... chodzi o ta do eMek np: Classica... Czy daloby sie to zrobic. Wiadomo tylko ze wtedy odpadaloby rozkladanie eMki "łamiąc" ja bo nie byloby ICSowskiego, dwudzielnego GB...

 

 

2) Zastanawiam sie co by bylo jakby wlasnie walnela gorna polowa GB... Ani kupic w polsce bo Military napisalo mi w mailu ze juz nie sprowadza GB do ICSa a na WGC skonczyl sie towar i nigdzie indziej nie widzialem czy sa gorne polowki do ICSowego GB... i w jakiej cenie.

Link to post
Share on other sites

1. A po kiego? Nawet gdyby wszedł to po co? Ja mam na sprężynie Systema M130 i śmiga. Właśnie ta jego dwudzielność to największa zaleta.

 

2. Kupić na WGC, czasem się pojawiają. Jak już tak boisz się trzaśniecią kup dwa lub trzy na zapas. Nie jest to jakiś straszny majątek.

Link to post
Share on other sites

No Wlasnie tez wole nie upgradowac aega ale moze sie tez zdarzyc ze GB trzasnie... nie wiem... przez ilosc wywalonych ( w koncu moze miec do tego prawo)...

 

I takie pytanie jeszcze...wiecie jak odroznic stockowa sprezyne z ICSa wlasnie od M100/M120? W moim AEGu byla kiedys ta sprezynka eM... ale zostala wymieniona na stockowa ICSa... ale sie boje ze mogl sie ktos pomylic w wymianie i wstawic spowrotem ta M... Wiecie jak to rozpoznac ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Jeśli dobrze rozumiem, to iskry leca na polach stykowych (kostka i dwie blaszki). Rozłóż dolna czesc GB, wyczyść te blaszki i kostke bo pewnie jest osmolona cała. Sprawdź czy na przewodach nie ma uszkodzeń. Sprawdź, czy kostka pewnie styka się z blaszkami, a nie tylko "ledwo, ledwo" bo to może powodować przeskakiwanie iskry.

 

Tyle

 

Procent

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ostatniego czasu mam problem, również z elektryką ... Mianowicie na załadowanej do pełna baterii (8,4 1100 mAh z military) po ok 400-500 strzałach gun zaczyna zwalniać ... i to porządnie. Z tego co czytałem tu gdzieś na forum 600-tka Sanyo starcza na dłużej ... Stąd moje pytanie jak temu zaradzić ? Wymienić okablowanie czy może batke na nową ? Może jeszcze jakieś inne propozycje ?

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Pożyczyć nie mam zabardzo skąd, bo jeszcze nikt z drużyny oprócz mnie nie ma AEG-a :/ Zamierzam kupić sobie 8,4 Intellecta 1400 mAh i mam nadzieje, że to pomoże, bo jak nie to kicha ... Ładowarke mam tą A2Pro(jakoś tak) z military i cały komplet jakieś 2-3 miesiące, w ciągu których wystrzelałem ok 4000 kulek. Wydaje się troche niemożliwym, aby po tak krótkim czasie bateria padała. Cały czas wydaje mi się, ze to wina kabli i styków bo te stockowe nie wyglądają zbyt solidnie ...

Link to post
Share on other sites

kurde...a ma ktos jakis rysunek jak dziala ta komora dziala... bo zlozylem ja ale nie wiem dokladnie co ma wypychac ta gumke hu i jak to sie ma do tego pokretla ktore to reguluje nie wiem co ono kreci...po moim zlozeniu to sie po prostu kreci ale nie ma zadnego wplywu na wysuwanie tego dziadostwa ktore pcha w gumke hu

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...