Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ktoś wie, co to takiego?


Recommended Posts

A mi się wydaje ze z tego snajperka będzie jak z koziego wacka trąbka ... (faktycznie ... teoria na misia ale już argumentuję).

Na filmiku mogliśmy zobaczyć testy na chrono i wyniki.

Tylko dlaczego pomiędzy poszczególnymi strzałami było np 50 fps różnicy ?

Dla mnie coś takiego jest absolutną dyskwalifikacją dla snajperki.

Bardziej zastanawiał bym się nad sprężynowym odpowiednikiem (który możecie znaleźć na gunfire.pl).

Edited by MaxXxi47
Link to post
Share on other sites

Tylko dlaczego pomiędzy poszczególnymi strzałami było np 50 fps różnicy ?

Dla mnie coś takiego jest absolutną dyskwalifikacją dla snajperki.

 

Słusznie zwróciłeś uwagę, nie ma w takiej sytuacji możliwości korekcji strzałów.

Link to post
Share on other sites

witam wszystkich:] obecnie mam to "cudo" od razu na dzien dobry zawor do wymiany uszczelka sie rozsypala i zawor jakies 2 dni pozniej...........ogolnie trzeba wlozyc jakies 500 jeszcze zeby chodzilo jaka trzeba:]

pozaty replika ma 480 ps-ow na gg. jest dosyc mocna, radzi sobie znakomicie na 70 metrach max. z dobra optyka jest sporo radosci i zabawy:].chociaz przyznam, ze material z ktorego loze jest zrobione szybko peka i trzeba je wzmocnic ..wedle uznania kazdego nabywcy:] ja wykorzystalem do wzmocnienia laminatu:] ..lekki i mocny:].....nie narusza to stabilnosci repliki do tego maskowanie i czad ..tylko strzelac:]......ogolnie nie jest zle ale jesli ktos liczy na cos extra to chyba sie zawiedzie...:[ przyznam ze kopa ma, tylko nie za bardzo wiem jeszcze co mozan w nia wlozyc....z serwisu w szczecinie dowiedzialem sie ze trzeba wlozyc w samo tuningowanie jakies 800zl, zeby otrzymac maxa" z tej repliki. dla mnie narazie wystarczy to co mam, ale niebawem cos jeszcze z nia zrobie:] pozdrawiam :killer:

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Witam,

 

Mam tę replikę od maja i zdążyłem już się nią nacieszyć.

 

Posiadam wersję fabrycznie stuningowaną do 565fps.

 

Na początku pragnę zauważyć, że GG jest tu poważnym błędem.

wygląda to tak: 5 pierwszych kulek wali nieco wyżej,

5 następnych idealnie, a ostatnie 5 opada.

Kto jak kto, ale dla snajpera tachanie ze sobą tej 1 litrowej butli z gazem to poważna przeszkoda, a i ma tendencje do wypadania - koniec zabawy.

 

Drugim wielkim minusem jest chmurka gazu (to tak zaraz po doładowaniu, lub w przypadku braku ammo), która ferelnie zdradza pozycje.

Tu możliwe, iż po zamontowaniu tłumika, by znikła, ale pewności nie mam.

 

Prawdą niestety też jest, że od razu po zakupie należy wymienić zawór (kwestia 1-2 dni.) Na szczęście w pudełku jest drugi :D

 

Uciążliwe także jest ustawianie HOP-UP (ale da się przeboleć) - chodzi tu o imbusową śrubkę koło magazynka.

 

żeby nie było tak smętnie dam też klika plusów:

- moc

- mały bolec pod ramię na kolbie - umożliwia trzymanie broni w jednej ręce i poprawia stabilność

- mag, który całkowicie chowa się w broni, ale to już znamy z warriora

- atuty wizualne

 

Mówiąc krótko:

Moc jest tu największym atutem, niestety jedynym istotnym. Głęboko się zastanawiam, nad sprzedażą. Choć może popróbuję coś z nią zrobić.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...