Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ktoś wie, co to takiego?


Recommended Posts

Na Gunfire znalazłem coś takiego:

 

http://www.gunfire.pl/product-yid-1152190487.html

 

Czy ktoś mi może powiedzieć, co to takiego jest (albo ma być)? Bo przyznam, że zdębiałem. Wygląda na jakiś karabin do strzelań precyzyjnych, ale jaki - i co toto jest warte - naprawdę nie wiem... Nawet, dranie, nie podpisali, to i szukać trudno :/

Edited by Errhile
Link to post
Share on other sites

Jeśli tak, to nasi skośnoocy bracia coś bardzo, bardzo pokręcili, bo Walther G22 wygląda zupełnie inaczej:

WaltherPistols.com: Walther G22

 

IMO wracamy od podstawowego pytania - jeżeli nie Walther G22, to co to jest? O ile cokolwiek (w końcu mogli też puśić wodze fantazji, i wykombinowac kompletny miotacz absurdu - nie byłby to pierwszy raz...).

 

Czy jest cokolwiek wart - jak zwykle i tak dowiemy się, kiedy ktoś toto kupi i wypróbuje.

Link to post
Share on other sites
I tu i tu nie trafiłeś.

Nie za bardzo czytam po angielsku, ale czy tam nie jest napisane, że replika jest bardzo mocna i sugerują używanie gazu 134a, po którym jak wiemy fps'y śmiało idą w dół? Potem w nawiasie jest napisane 430fps - to się odnosi do wyniku na gazie 134a, czy zwykłym, green gasie?

Edited by dr_wisla
Link to post
Share on other sites

Nie za bardzo czytam po angielsku, ale czy tam nie jest napisane, że replika jest bardzo mocna i sugerują używanie gazu 134a, po którym jak wiemy fps'y śmiało idą w dół? Potem w nawiasie jest napisane 430fps - to się odnosi do wyniku na gazie 134a, czy zwykłym, green gasie?

Z pierwszym nie trafiłeś że to drugi Mk1 Carbine, G22 jak widać na fotkach to czterotakt.

A z drugim, powiedz mi na jakiej podstawie wydedukowałeś te ponad 500fps w stocku, wiem że GG jest mocniejszy od 134a, ale bez przesady. Na dodatek nigdzie nikt nie napisał że na GG ma 500fps.

Link to post
Share on other sites

Ehhh. Palnąłem a edytować nie można ;p

W końcu zrobili by Baretta M82A1 w wersji poniżej 5k :F

Kolba w tym wygląda jakby była regulowana(stopka i poduszka) ale za nic nie mogę sie dopatrzeć żadnych pokręteł za regulacje odpowiedzialnych

Ja też bym na to nie liczył, ale jak będzie, to pewnie się popsuje ;p

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Link do chrono z Youtuba

http://www.youtube.com/watch?v=KN4tcx9IZMo

 

I trochę lepszych fotek

http://www.kapowwe.com/Merchant2/merchant....mp;Store_Code=R

 

Nurtujące mnie pytania:

 

1 Jak ze szczelnością, gaz nie ucieka ?

2 Czy można dokupić dodatkowe magazynki, a jeśli tak to gdzie?

3 Czy można zainstalować bez problemów którąś preckę i gumkę np prometheusa?

4 Czy można zamontować bipod z tych ogólnie dostępnych?

5 Czy jest kompatybilny z jakimś karabinem znanej marki (mechanizm) ?

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Cześć, wczoraj na strzelance i kumpel miał tego G22. Jest fajny nawet bardzo, gaz starcza niestety na max 2-3 magi ;/ xP ale sam gun zaje..fajny ;P. Niestety oddalem z niego moze 5 strzalow wiec nei moge opisac nic wiecej niz to ze jest fajny i dobrze leci kulka 0,28 na 50m celnie, ma koło 460 fps.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...