Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

WGC - zamówienie marzec (15% zniżki na Prometheusa)


Recommended Posts

  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

UWAGA: jeżeli nie widzisz aktualizacji strony, a minęły 3 dni robocze od ostatniej wciśnij CTRL+F5
Stan na dzień: 11 czerwca 2008

CTRL+F5 zaraz przecisnę na drugą stronę biurka a aktualizacji jak nie było tak nie ma... Jestem raczej dość cierpliwy i rozumie że poczta, przesyłki, UC i takie tam ale wkur*** mnie i nie dociera do mnie że nie można napisać kilku słów na stronie raz na 3 dni w momencie jak się to obiecuje...................

Link to post
Share on other sites

Na pocztę czy UC nie ma co narzekać to zamówienie trwa mniej więcej od 14.03.2008 ,

w miedzy czasie robiłem zamówienie z Gunnera , za pośrednictwem Xasistis i to zamówienie trwało około 8 tygodni (zamówienie z połowy kwietnia)a paczka dotarła do mnie dopiero po strajku pocztowców . Wiec spychanie odpowiedzialności z przesyłkę na pocztę cz UC jest dla mnie średnim wytłumaczeniem . Miejmy nadzieje ze sprawa szybko sie zakończy .

Link to post
Share on other sites

hallo hallo!

 

Panie Holmes, już poniedziełek ostatni; updejt na stronie był 12 dni temu.

 

Prosze się zebrać w sobie i wziąć do roboty, bo sądząc po nastrojach na forum, już kilka osób szykuje się na wyjazd do Krakowa...

 

 

ps. bardzo nielubie jak ktos sobie ze mna tak w chu** gra! A już szczególnie osoba ktorej powierzam 2500PLN...

 

pozdr!

 

pozdr!

Edited by zax0ml
Link to post
Share on other sites

Spokojnie- przecież co 4-5 dni wysyłał kolejne paczki, więc może już Swoją masz u Siebie tylko o tym nie wiesz...? :)

 

Nie no... Już mi się ironia włącza - źle ze mną...

 

PS. Holmes-przysłałbyś jakąś pocztówkę z tych Karaibów co? :twisted:

Link to post
Share on other sites

hallo hallo!

 

Panie Holmes, już poniedziełek ostatni; updejt na stronie był 12 dni temu.

 

Prosze się zebrać w sobie i wziąć do roboty, bo sądząc po nastrojach na forum, już kilka osób szykuje się na wyjazd do Krakowa...

ps. bardzo nielubie jak ktos sobie ze mna tak w chu** gra! A już szczególnie osoba ktorej powierzam 2500PLN...

 

pozdr!

 

pozdr!

 

 

Ja powierzyłem ok 4100 zł

 

od nas do Holmesa już się ludzie wybierają !!!

Link to post
Share on other sites
Bo - może nie zauważyłeś - to jest zamówienie marcowe :) A z tego jeszcze paczek nie mam u siebie.

 

Ja zauważyłem, myślałem, że może Ty nie zauważyłeś ;) :P

 

Ja powierzyłem ok 4100 zł

Hardcore.

 

od nas do Holmesa już się ludzie wybierają !!!

Tak z ciekawości, co w ten sposób osiągniecie? Dom mu splądrujecie? Pobijecie go? Wyegzekwujecie kasę? Powiesicie jako przykład dla innych zamawiających (:wink: to mi się udało ;))... Nic więcej mi nie przychodzi do głowy... Czy może usłyszycie, że na poczcie jest strajk i pojedziecie do domów?

 

Ale to już nie jest ani trochę zabawne, tu chodzi o naprawdę grube pieniądze!

 

EDIT: Poza tym efekt zaskoczenia zniweczyłeś ;). Teraz H. może się przygotować, albo mieć ważny wyjazd...

Edited by Viamortis
Link to post
Share on other sites

Witam

 

Tylko po co organizować specjalnie wyjazd służbowy. Od czego są drzwi..ktoś kupa i stuka a Ty po prostu nie otwierasz i tyle.Może sobie przyjechać nawet 50 osób rozbijając "białe miasteczko" namiotów przed domem.Tylko co to da??Zapewne nic.Nawet jeżeli uda wam się dostać na audiencję generalną to scenariusz jest jeden - "Wysłałem kasę i nie mam jak oddać - jak przyjdą paczki to dostaniecie je".Ma ktoś jakiś inny pomysł?

 

Osobom które powierzyły już kasę nie wiele to pomoże co powiem ale może innym którzy planowali/planują zamawianie w ten sposób wybije to z głowy.Jest to zawsze jakiś plus.

 

Z tym wyjazdem tak jak napisał Viamortis jakoś nie widzę specjalnego efektu jaki miałby spowodować.Za to te rozrastające się wątki z uwagami i skargami może zrobią swoje!!

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
(19-25 czerwca rzadziej odpisuję na maile i trudniej się będzie dodzwonić - wyjazd)

 

Wrrrr! JA też bym chciał wyjechać, ale bez sprzętu BUCU JEDEN nie mogę! :twisted:

Kurcze... Jakie to wszystkie jest irytujące już...

 

PS. Mamy zajebiaszczy updejt więc sobie zobaczcie co i jak... 60% osób już ma paczki w domu...

Link to post
Share on other sites
60% osób już ma paczki w domu...

Powaga? To wyjątkowy pech, że nikt z tych 60% nie napisał w tym wątku, że otrzymał rzeczy, skoro od wielu dni wiadomo jaka jest sytuacja...

 

Za to te rozrastające się wątki z uwagami i skargami może zrobią swoje!!

O ile ich KTOŚ nie wymoderuje.

Edited by Viamortis
Link to post
Share on other sites

ciekawe kiedy bedzie nastepny updejt...

 

pewnie za 3 dni; czytaj, dwa tygdnie...

 

a zamówienie mialo trwać 6 tygodni; czyli 4 miesiące...

 

eech... Holmes, juz mnie zadek boli od tego ruchania... miej że litość nad nami...

 

pozdr!

Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...