Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

WGC - zamówienie marzec (15% zniżki na Prometheusa)


Recommended Posts

  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja też już zapomniałem, że coś zamawiałem.

I zbytnio się nie przejmuję tym zamówieniem. Nie jestem ostatnią osobą bez przesyłki, a płacząc i tak niczego nie przyspieszę.

 

Kolego nie wiem ile pieniędzy włożyłeś w to zamówienie, ale co po niektórzy ( w tym ja) wyłożyli dość duże sumy. :evil:

Twierdząc, że "płacząc" niczego nie przyspieszysz masz racje, ale można się nieźle wpienić :killer: skoro nie wiadomo co się z tymi pieniędzmi dzieje i gdzie jest zamówiony towar!

Na dodatek gdyby Holms dawał jakieś oznaki życia (odpisywał na maile, odbierał kom., pisał na forum) byli byś my w miarę spokojni, że coś się w tej sprawie dzieje. A tak ma się poczucie, że kasa poszła się gdzieś j..ć :wink:

Nie wykazuje to profesjonalnego podejście do klienta....

Pozdrawiam

 

PS

Ponadto żadna osoba z tych niby 60% zrealizowanego zamówienia nie dała znać o tym na forum (że ma już paczkę, bądź dostała info od Holmsa, że paczka już do niego idzie), a to już bardzo dziwne....

Link to post
Share on other sites

Przyznaję, że trochę niefortunnie się wyraziłem. Części które zamówiłem nie są mi potrzebne na gwałt. A ponieważ Holmes nie napisał, że wysłał 100% paczek, mam nadzieję, że moja nie przepadła.

 

Popieram Twojego PSa.

Link to post
Share on other sites

Wie ktoś czy mamy jakieś podstawy prawne do zgłoszenia sprawy na policję w razie jakby jednak nasze paczki niefortunnie zaginęły a pieniądze wyparowały? Bo niby jako tako nie zawieraliśmy z nim umowy pisemnej ani ustnej, jak ktoś ma jakieś pojecie o prawie niech sie odezwie ;) Bo powoli będzie trzeba brać pod uwagę taką opcję...

 

pozdro

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Dochodzenie swoich racji prawnie może być ciężkie z prostej przyczyny nie biorąc nawet pod uwagę kwestii umowy, waszych racji itd.Mianowicie przykładowo przychodzisz na Policję i mówisz że jest tak i tak a między innymi sam przyznajesz się do popełnienia przestępstwa w postaci przedstawiania do odprawy celnej fałszywych faktur oraz oszustwo podatkowe zaniżając wartość podatku VAT z tej że faktury, itd,itp(nie jestem prawnikiem proszę o nie chwytanie mnie za słowa i kruczki prawne - to ogólne wyjaśnienie problemu).To tylko jeden niewielki aspekt oficjalnego dochodzenia swoich racji którą musisz rozważyć.

 

Z poważaniem Coniu

Edited by Convicte
Link to post
Share on other sites

też szczerze wątpię w wygrana w tej sprawie bo przesłaliśmy mu kasę dobrowolnie wiec nie był to jakiś haracz albo inna tego typu sprawa i może to wyglądać tak jakby jakiś moher chciał odzyskać kasę którą wpłacił na toruńska rozgłośnie... a są jakieś nowiny od chłopaków którzy byli u Holmesa?

Link to post
Share on other sites

witam wszystkich!

 

naprawde nie wiem już co pisać...

 

nawet przeklinać mi się nie chce... kur*#, już naprawde ze mna źle... ;)

 

jeżeli do środy nie bedzie żadnych wieści to wsiadam w samochód i jade do Krakowa odwiedzić Pana zamawiającego.

jeżeli ktoś by chciał się ze mna zabrać to proszę o kontakt.

może wreszcie się czegoś dowiemy...

 

pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

witam wszystkich!

 

naprawde nie wiem już co pisać...

 

nawet przeklinać mi się nie chce... kur*#, już naprawde ze mna źle... ;)

 

jeżeli do środy nie bedzie żadnych wieści to wsiadam w samochód i jade do Krakowa odwiedzić Pana zamawiającego.

jeżeli ktoś by chciał się ze mna zabrać to proszę o kontakt.

może wreszcie się czegoś dowiemy...

 

pozdrawiam!

Witam, nie jestem z tego zamówienia, ale mam pytanie czy możesz się wstawić za mnie w sprawie zamówienia wgc luty- ?, będę w wojsku za mies. i może nie doczekam się tego sprzętu :( (jest to tylko pytanie)

Link to post
Share on other sites

Mianowicie przykładowo przychodzisz na Policję i mówisz że jest tak i tak a między innymi sam przyznajesz się do popełnienia przestępstwa w postaci przedstawiania do odprawy celnej fałszywych faktur oraz oszustwo podatkowe zaniżając wartość podatku VAT z tej że faktury

Chyba nie do końca tak jest ponieważ to raczej Holmes mógł cokolwiek fałszywego przedstawiać urzędnikom. Współzamawiający mogliby zostać pewnie oskarżeni o przyzwolenie czy coś w tym stylu. W najgorszym wypadku współudział. Nie wiem na ile dałoby się z tego wybronić.

 

też szczerze wątpię w wygrana w tej sprawie bo przesłaliśmy mu kasę dobrowolnie wiec nie był to jakiś haracz albo inna tego typu sprawa i może to wyglądać tak jakby jakiś moher chciał odzyskać kasę którą wpłacił na toruńska rozgłośnie...

Nie sądzę, żeby było tak źle, szczególnie, że ewentualnie oszukanych osób byłoby przynajmniej kilka. Nie zmienia to faktu, że dochodzenie swoich praw będzie trudne i czasochłonne.

 

mam pytanie czy możesz się wstawić za mnie w sprawie zamówienia wgc luty- ?

Nie sądzę, żeby zax0ml chciał i mógł być przedstawicielem konkretnych osób i w konkretnych przypadkach cokolwiek robić. Może ewentualnie rzucić jakieś światło na sprawę.

Link to post
Share on other sites

Witam szanownych kolegów!!

 

Pisałem do Holmsa jakieś 2 tygodnie temu w sprawie mojej paczki i odpisał mi, że już wszystkie są w Polsce... i czeka na "skompeltowanie" mojego zamówiena

Tyle moge dodać od siebie, w tej bardzo irytującej sprawie.... :wink:

 

ta sparawa naprawde zaczyna smierdzieć...

Link to post
Share on other sites

QUOTE(Kamzi_909 @ 30/6/2008, 08:17) *

 

mam pytanie czy możesz się wstawić za mnie w sprawie zamówienia wgc luty- ?

 

Nie sądzę, żeby zax0ml chciał i mógł być przedstawicielem konkretnych osób i w konkretnych przypadkach cokolwiek robić. Może ewentualnie rzucić jakieś światło na sprawę.

 

Proszę bardzo.

zamawiałem towar w wgc luty u Holmesa gdzieś tak na końcu - wpłaciłem pieniądze jako jeden z pierwszych - całe 1700 zł.

Po odczekaniu kilku miesięcy dostaję wiadomość że Holmes nie zmienił u siebie mojego zamówienia (zamawiałem najpierw SCAR G&G, a potem się okazało że jest SCAR VFC więc go wziąłem) niestety zamówił G&G choć dostał sprostowanie co do zamiany na w/w sprzęt - powiedział że na swoje odpokutowanie wymieni sprzęt i doda gratisy, więc ok - zachłanny nie jestem więc poczekam.

no i paczka dochodzi i dochodzi i dojść nie może. A maili to już ze 100 dostał i nic. Od Holmesa dostałem 2 batki i łożyska ze sprężyną. A dojśc jeszcze powinny - magazynki x5 + magi x5 (holmes dał słowo że będą gratis) + eotech 552 replika chińska + VFC SCAR Dark Flat Earth.

Edited by Kamzi_909
Link to post
Share on other sites

Kamzi, Goren miał na mysli nasza sprawę, bo jednak w grę wchodzą grube pieniadze i dzisiątki niezadowolonych ludzi. Ja jestem spokojny, moja intuicja mowi mi ze dostane swój szpej ale sobie jeszcze na niego poczekam. A ja ufam swojej intuicji, rzadko mnie zawodzi, więc panowie w górę serca! :)

Link to post
Share on other sites

a może coś mu się stało??

 

nie wiem, jest w szpitalu/nie może się ruszać... tfu tfu...

 

cholera go wie. ale juz postanowione. jeżeli do środy nie da znać jadę go odwiedzić.

 

bedę w krakowie około 20; myślę że około 22 napisze na forum czego udało mi się dowiedzieć.

 

jeżeli jest ktoś chętny żeby ze mna jechać to zapraszam ;)

 

mam nadzieję że nareszcie się coś wyjaśni...

 

pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

witam!

 

czy ktoś w ostatnim czasie miał jakikolwiek kontakt w Holmesem?

 

tzn. po 23.06.08 kiedy to pojawił się apdejt.

 

jeżeli tak to prosze o potwierdzenie kiedy to było, w jakiej formie (telefon/mail/w 4 oczy) i mniej wiecej czego dotyczyło.

 

zastanawiam się po prostu kiedy i gdzie go wywiało...

 

pozdr!

Edited by zax0ml
Link to post
Share on other sites

Miałem kontakt z Holmesem osobiście 23 wieczorem, potem 25 przez telefon i 30 też przez telefon. Jak byłem osobiście jakieś paczki miał, rozsyłał, w piętek odebrał kolejną paczkę, dzisiaj też miał odebrać następną, podejrzewam, że poprzedniej nie wysłał do Was, bo Go nie było w domu sobota, niedziela, poniedziałek.

 

Pozdrawiam

Pegrin

Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...