Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

!!! Ogólnopolski Sztab ASG !!!


Recommended Posts

Czemu by nie stworzyć Ogólnopolski Sztab ASG ?? Wyznaczyć z każdej ekipy jedną osobę. Ta ekipa zajmowała by się ustalaniem zlotów w polsce, organizacją wyjazdów poza kraj i promowaniem ASG w polsce.

Czekam na opinię.

Link to post
Share on other sites

:lol: :lol: :lol:

 

i co? jelsi sie zbierze taki KOZI, Max, Padre i Reg i stwierdza ze im nie pasuje termin zaproponowany przez Tommyguna, to Zlotu nie bedzie, tak?

bez przesady... za Zlot odpowiada organizator i nikt mu nie bedzie narzuca terenu, zasad itd.. .jak komus nie pasuje niech nie przyjezdza..

 

a to ja mam jeszcze propozycje! niech sie zbieraja co dwa tygodnie! za kazdym razem w innym miescie!... a rachunki za przejazdy i noclegi przedstawiaja na zlocie organizatorowi do uregulowania...

 

Prawo ASG jest, zostalo ustalone przez wszystkich zainteresowanych i to wystarczy... wiecej biurokracji i formalizacji jest IMHO zbedne

 

PS osoby i firmy uzyte w przykladzie sa zupelnie przypadkowe :)

 

PS2 Reg, uwazam ze watek nie zasluguje na status "Przyklejony"

Link to post
Share on other sites

To może jeszcze wybory Imperatora Wszechswiata (na kulki oczywiście)?

 

Do ...bani z takimi pomysłami, może jeszcze stopnie wprowadzimy?

 

Reasumując, wg. mnie propozycja z góry chybiona.

 

Autora rozstrzelać :D :D :D .

 

Pozdrawiam

KZ

Link to post
Share on other sites

Podobne pomysly juz nie raz sie przewijaly przez nasze srodowisko, ale nie spotykaly sie ze zbyt cieplym przyjeciem. Ja osobiscie uwazam, ze w obecnej formie ASG w Polsce - czysto hobbystycznej, srednio zorganizowanej, nie jest to realne i nie zdalo by egzaminu.

Link to post
Share on other sites

HMM. Poco tworzyc cos takiego. Wystarczy jak dla mnie chierarchia w np. mojej grupie. Nawet gdyby cos mialo takiego powstac. To to musialo by byc tak zorganizowane jak cholera. Boss >> Capo >> Boss Capo >> Solider >> Enginer . ??? I co dalej. To chyba nie jakas wloska mafia ???

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Bardzo dobry pomysł :wink: Uważam, że możecie śmiało mnie wybrać prezesem tekiego sztabu :D :D :twisted: Od razu zaczne zbiurkę by prmować rozwuj ASG w Polsce a zacznę od zakupu nowej fury w końcu jakoś godnie muszę się przemieszczać hahahahahahahahahah :lol: :lol: :twisted:

Link to post
Share on other sites

Nie bede polemizował z tego typu elokwencją. Nie to nie, S.S.P poradzi sobie samo,co nie znaczy że się odcinamy!Daliśmy propozycję stworzenia czegos z przyszłością ,ale skoro nie chcecie...........

Link to post
Share on other sites

Cez pomysl nie jest taki zly, nie jest tez nowy. W Warszawie jest Stowarzyszenie ASG (prawnie zarejstrowane i legalne) i jak na razie mimo ze stoleczne nie prubuje scentralizowac calosci. Dlaczego ? Bardzo łatwo jest rzucic hasełko i niech inni to realizuja. Trudniej je wykonac. Tak na serio to wyobraz sobie np. gdzie by byly narady sztabu ? to tylko przyklad. W Warszawie ? W Krakowie ? Na Wybrzezu ? Tam sa najwieksze zaludnienie na km kwadratowy ASGowcow. Ze juz nie wspomne o innych problemach. Napisz cos wiecej a nie tylko luzna propozycje, bo tych nasluchalem sie duzo. Po prostu co rusz ktos wyskakuje z czyms nowatorskim nie prubujac nawet tego zrealizowac konkretnie badz zapalu mu brakuje zeby dociagnac to do konca. Powiedzmy sobie ze udaje sie Ci cos takiego doprowadzic do realizacji, i co ile lat bedziesz mogl to ciagnac ? Nie sztuka podbic panstwo, sztuka ten podboj utrzymac. Porywajac sie na cos takiego trzeba znac prawie wszystkie powazne i powazane osoby bawiace sie na powaznie w ASG z calej polski i prubowac cos z nimi zdzialac. Nawet nie podales konkretow a juz sie wycofales, sam widzisz jak mieli twoj post potraktowac jesli nie elokwentnie ?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Środowisko ASG nie jest jedynym do którego należę, ale jedynym które jeszcze ( ! ) nie bawi sie w politykę. W dniu w którym powstanie centralnie sformalizowana elita rządząca powstanie również i opozycja. Chyba nie muszę tłumaczyć relacji miedzy nimi. Każdy ogląda wiadomości i zna najczęstsze powody ich kłótni. Z mojego doświadczenia powiem tylko że człowiek/ grupa posiadający władze, pragnie jeszcze więcej władzy. Może to się objawiać w rożny sposób, niekonicznie poprzez jawną manifestację swoich celów lecz ukryte działanie w rezultacie prowadzące do stopniowego rozbicia aparatu władzy i w nastepstwie zburzenia ustalonego porzadku, co prowadzi do chaosu, jeszcze wiekszego niż ten wywołany przez tworzenie się w/w aparatu.

 

W dniu w którym nad polskim ASG zawiśnie flaga głównego sztabu, inna bardzo niebezpieczna powiewać bedzie nad głowami ludzi ktorzy chcac przywrocic porzadek rzeczy i błogą w swej nieświadomosci politycznej zabawe, ujma w dłonie karabiny i razem zawołaja :

Viva la revolution !!!

Link to post
Share on other sites

ta musze sie zgodzić z DamieN można sobie prowadzić jakieś małe sojusze czy też antypatie (tylko fabularne) na swoim podwórku przenoszenie tego na wieksze społeczności ASG bedzie gwoździem do trumny dla i tak ledwo trzymającego sie w kupie polskiego ASG (coraz wiecej animozji w środowiskach) a taki twór tylko doleje olivy do ognia... zresztą ktoś już coś takiego proponował :D.

 

a jesli nie bedzie to gwoździem do trumny to i tak jak mówi DamieN na 100% powstanie opozycja. czyli w takim lub innym przypadku podzieli sie polskie ASG.

 

PS

Zadziwiające jak ten temat powraca niczym bumerang najpierw WIT teraz CEZ; ale chetnie przeczytam koncepcje może sie myle w całej mojej wypowoiedzi i bedzie OK.

Link to post
Share on other sites

Aaa skoro ten temat jest ciagle wywlekany to wyraze swoja skromna i nic nie znaczaca opinie ;]

 

ASG to nie jest sport, nie ma lig, nie ma punktacji i zawodow. Wiec jakakolwiek formalizacja bylaby sztuka dla sztuki, jakos kolekcjonerzy znaczkow pocztowych nie maja zadnych formalnych centrali i sztabow... A jak to juz bylo omowione w innym watku [a moze tym?] ASG to hobby...

 

Z reszta prozne nadzieje, Tricity rosnie w sile, niedlugo cala Polske obejmie i bedziemy mieli sztaby, zarzady i opozycje i wojny na smierc i zycie kulkowe jak nikt inny :]

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
Z reszta prozne nadzieje, Tricity rosnie w sile, niedlugo cala Polske obejmie i bedziemy mieli sztaby, zarzady i opozycje i wojny na smierc i zycie kulkowe jak nikt inny :]

 

Cyniczny optymista.. :wink:

 

Ale na poważnie sztab ogólnopolski, rządy może zróbmy odrazu partię i do wyborów staniemy :D . Takie coś (twór) nie ma racji bytu wogóle. No chyba że każdy "członek" będzie musiał opłacać składki na podróże "służbowe" swoich przedstawicieli. I kto się na to zgodzi?? Nikt. Dlaczego?? Wystarczy poparzeć co dzieje się w naszym państwie, to samo czeka i ten twór. Korupcja, walka o stołki. Po co to komu, ASG jest przecież traktowane jako sport,hobby i to sprawia bardzo dużą frajdę. Myślę że refleksje moje przydadzą się żeby co niektórzy pomyśleli dwa razy zanim wysuną podobne propozycje.

 

Zdrawim.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...