Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SA58 [CA]


Recommended Posts

I pewnie będą po około 100zł za sztukę, jak to każda dopiero co wypuszczona na rynek zabaweczka.

 

Eh... Ciężkie życie użytkowników SA58, no i wczoraj na strzelance padł mi gun, i w sumie nie wiem co mu jest. Naciskam spust, i nic, jakby batka była pusta albo w ogóle jej nie było.

Zmieniałem batki, sprawdziłem bezpiecznik (wymieniłem na nowy), kable nigdzie się nie pozaginały, sytki są ok. Silnik w sumie nie pachnie jak spalony, poprostu nie działa. Chyba poleci do asgshopu na święta :(

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...
  • 5 months later...
  • 3 months later...

Miałem nawet Tuksiakowi PMkę wysłać. Tylko zgryz się lekki pojawił, wbijam się szybko do Capri na zamówienie, chcę 5 sztuk szybciutki nabyć a tu - ni ma. Tylko dwie były. Dobre i to, zamówiłem dwie. I co ciekawe, dalej wiszą jako dostępne...

Ale nic to, jak się pojawiły w ofercie, należy oczekiwać że będą dostawy. Tylko cena coś mi się wydaje niskawa jak na metalowe mid-capy, obawiam się, że może wzrosnąć.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

No, postrzelałem z moich dwóch.

Miałem z hi-capem problem. Na auto dało się z niego strzlić 4-5 serii (krótkich) po których zaczynały się serie z pustymi strzałami, ot - sprężyna maga nie dawała rady albo coś. Na semi ciągnął pięknie i długo.

Na tych mid-capach zero problemów, mógłbym jedną serią wsio wywalić i bez pustych. I tylko jedna kulka zostaje w magu niewystrzelona, to też miło.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Żaden tuning. U mojej Żonki (ta co pisze powyżej) jest więcej poweru i na 8,4V baterii ma 16-17 k/s ROF.

Tylko bateria jest normalna, a nie szit-telekt ;-). 2000 mAh Sanyo RC.

 

EDYTA: A Kruger, na te midy czekamy już oh-ho-ho ;-) i dokładnie nie wiadomo kiedy dojadą ;-).

Edited by Tuksiak
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

To tylko kwestia długości lufy. Dłuższa lufa daje zapewne lepszy zasięg i lepsze skupienie. To dość ogólne, bo przecież zasięg i skupienie zależą też od precki i mocy.

A jak chcesz porównać wersję OSW z pozostałymi, to dochodzi kwestia co si się bardziej podoba no i to, że OSW ma w stocku wzmocnione niektóre części.

 

Więc ogólnie mówiąc - różnic specjalnych nie ma, zależy po prostu czy wolisz krótszą czy dłuższą replikę.

Link to post
Share on other sites

Porównanie mojego FAL`a i SA Gosiaczka, gdzie jest koło 20 cm różnicy w długości lufy, pokazuje, że różnice skupienie/zasięg są marginalne i praktycznie będzie zależeć tylko od Ciebie, czy wolisz długą czy krótką replikę.

Link to post
Share on other sites

Dawno tu nie zaglądałem.

 

Na stronie Capri stoi, że midcapy są dostępne. Niestety cena „lekko wzrosła” teraz są po 70zł :cry: .

 

Mam też pytanie.

Gdzie tuningowaliście wasze repliki?

Mój ma teraz lekkie 370 (robione przez serwis Capri) a chętnie podkręciłbym do 450.

 

Ostatnia sprawa trochę odgrzewana - baterie. Od nowości miałem shit-telecta, ale padł. Od prawie dwóch lat używam 8,4 baterię dorabianą w łódzkiej firmie BTO. Wykonali mi ją biorąc za wzór padniętego intelecta. Bateria oparta na ogniwach wysoko prądowych z połączeniami wysoko prądowymi. Pojemność deklarowana 3300mAh. Chodzi bez najmniejszego kłopotu. Raz naładowana wystarcza na baaaardzo długo :-) - Polecam.

Edited by qazfakir
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...