Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

USMC Force Reconnaissance '05>


Recommended Posts

  • Replies 930
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja naprawdę nie wiem jakich pasów do eMek używali :P

Co do Safarki - na ebay'u wersja leworęczna często osiąga cenę mniejszą, jeśli nie masz ochoty przeszukiwać bay'a codziennie, to możesz kogoś o to poprosić, a on nawet Ci to ściągnie i wyśle do domu, biorąc jedynie 11% prowizji od ceny przedmiotu, nie licząc wysyłek - Moje dodatkowe ( i opłacalne ) źródło dochodu :P

Link to post
Share on other sites

Do AAV'ki, MCU-2P w torbie na pasie czy w SAW 200 przy kamizelce ?

 

Czy w erze FSBE I używane były pouche na granaty renomowanych firm, czy tylko te standardowe Molle ? (jakies fotki ?)

 

Macie jakieś udokumentowane "przystroejnia" AAV pouchami w coyote ?

 

Może pytania głupie ale w tym nie siedzie, więc pytam expertów.

Z góry thx ;)

Link to post
Share on other sites

Mam dwa pytania do Was:

1. http://www.youtube.com/watch?v=teWbFs1R9bI Czy prezentowani tu operatorzy to Recon Battalion podległy dywizji, czy to jest MSOB podległy MARSOC'owi?

 

2. Być może ten temat już był ale niezauważyłem, mianowicie czy gdzieś na rynku cywilnym można znaleźć kontraktowy sprzęt Eaglowski w CB z FSBE II (tj. CIRASy, Duty Belty i ładownice wszelakie)? Przeszukałem całą sieć i nic nie znalazłem, moglibyście mnie może oświecić jakimiś linkami?

 

pozdrawiam

Edited by lukaso
Link to post
Share on other sites

Wyjaśniam - EI robi w Coyote Brown i w Khaki. Jednakże CB znajduje się na liście kolorów nie produkowanych seryjnie (poza fantami dla USMC), ale wystarczy zamówienie na minimum 25 sztuk w danym kolorze i EI wyprodukuje taki sprzęt (stąd CB w sklepach). Jak ktoś się uprze to 25 CIRASów w kolorze różowym też mu uszyją.

Link to post
Share on other sites

primo: Filmik z pre-deployment exercise 3rd Reconnaisance Battalion, później powstał też 3 odcinkowy mini dokument w trakcie ich obecności w Iraku, który można znaleźć w sieci!

 

secundo: już znasz :-)

Edited by badseed
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Marine Corps Special Operations Advisor Group - MSOAG ponownie (wcześniej: Foreign Military Training Unit) zmienił nazwę i nazywać się będzie teraz Marine Special Operations Regiment. Zmiana nazwy jest jednym z elementów reorganizacji MARSOCOM. MSOR składać się będzie z:

3 batalionów, 12 kompanii i 48 "spec teamów". Zadania MSOR'u pozostają bez zmian.

Zmiana ta, była poprzedzona decyzją o utworzeniu z dwóch kompanii Alfa i Bravo z MSOAG'u odpowiednio 3d i 4th MSOB. Krok ten dowództwo tłumaczy chęcią standaryzacji wszystkich czterech batalionów w MARSOC'u. Więcej info na usmc.mil

Link to post
Share on other sites

Małe sprostowanie - różowy kolor będzie zrobić ciężko ale pomarańczowy bardzo proszę :-).

Co do koloru CB to czasami można trafić na pozostałości w magazynie i wtedy można zamówić jedną sztukę lub zamówić ją i oczekiwać na to, że będzie robiona dla kogoś innego. Tak było obecnie z kieszenią administracyjną z montażem na latarkę, która generalnie jest nie dostępna ale dostaliśmy kilka sztuk w kolorze RG,K i B.

cordura1000dorange.jpg

Link to post
Share on other sites

takich na pewno nie używają bo ciężko jest dostac podróbki Eagla w USA :-). Jeśli używają to używają oryginalnych (co ciekawsze tańszych :-)) niż podróbki. Wpisz w google.pl hasło "Szelki "Y" do pasa PMB MOLLE" i zobaczysz oryginalne szelki. zresztą polska jednostka też się w nie zaopatrzyła.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...