Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

USMC Force Reconnaissance '05>


Recommended Posts

  • Replies 930
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niestety nie udało mi się chwilowo zrobić lepszych.

Trochę rzeczy brakuje ( jak chociażby anpeq, który dwa dni temu uległ zniszczeniu) , trochę do wymiany, trochę rzeczy do pomalowania.

Ale tak to wygląda w tej chwili : http://picasaweb.google.com/iWolf.KC/FR#

 

Kamizelka była opisywana, doszła Safarka.

 

Chętnie przyjmę konstruktywną krytykę ;]

Edited by Volt-220
Link to post
Share on other sites

zrobiłem przegląd od 10 strony i nic ciekawego nie wyczytałem, była tylko jedna fotka z Bośni i jedno zdanie o safarkach.

Sprecyzuję i ponowię dlatego moje pytanie. Bawię się w pseudo reko z okresu 2005 -06 ( pseudo bo nie jadę na kontraktach tylko całość oporządzenia to pantac) obecnie brakuje mi już tylko kabury do colta. Jestem leworęczny i czekanie na safarkę 6004 może trwać wieki ( w sensownej cenie), szkoda mi czasu na codzienne przeglądanie ebaya.

Wszyscy wzorujecie się na zdjęciach lecz tak po prawdzie te które są dostępne przedstawiają może 1% wszystkich fr marinsów. Skoro safarka 3004 była używana we wcześniejszych latach to czy może się zdarzyć że nawet tak mocna armia amerykańska nie wymieniła wszystkim kaburek i biega ktoś jeszcze z safarką 3004. ?

Link to post
Share on other sites

i tak i nie bo przecież nie są udokumentowane wszystkie jednostki tylko jedna pokazowa :) a w drugiej proporcje mogły się odwrócić :)

Dodatkowo to co nie było używane masowo nie oznacza, że nie było używane w cale. Nie lubię być klonem, dlatego tak się zastanawiam co po 2002 roku stało się z takimi modelami jak 3004. Jednego dnia ogórnie wycofane czy może któryś z operatorów postanowił sobie zostawić taki model i biega z nim do dziś.

 

jeszcze jedno , czy widział ktoś na fotce kolesia z granatnikiem m203 ale w wersji cqb standalone butstock module ?

Link to post
Share on other sites

Nie widzialem aby wczesniej uzywali 3004 raczej Eaglea SASa. Wiec byl to jednostkowy wybryk operatora. We wszystkich opracowaniach o FR po 2000 roku powjawia sie informacja ze uzywana jest przez nich do pistoletu MEU z kabura 6004.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...