Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

USMC Force Reconnaissance '05>


Recommended Posts

  • Replies 930
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A czy jesteś pewien, że potrzebujesz nówki sztuki ? Bo na allegro można wyrwać o wiele taniej, używki w świetnym stanie.

Kontraktowe ofkorz. Czasem nawet nówki.

 

No w sumie chciałbym kupić raz a dobrze tak aby służyło jak najdłużej - gwarancja też jest dla mnie ważna.

Link to post
Share on other sites

Jakiego marpata (kontraktowego) nie kupisz, będzie ci służył długo, no chyba, że będziesz go strasznie katował. Pozatym tak jak koledzy wyżej napisali - na mundur, pod kątem gwarancji raczej nie patrz, bo wiadomo w jakich warunkach się go używa - nikt ci raczej reklamacji nie uzna...

 

Ale serio: MCCUU tak szybko nie zajedziesz, spokojnie szukaj używek - często są w b. dobrym stanie.

 

Pozdro

Link to post
Share on other sites

I co będziesz odsyłał na gwarancje mundur do usa? :-F :lol:

 

Eeee... mam tam zamieszkać za 2 lata (najpierw matura - potem wyjeżdżam na stałe) a co do gwarancji to rzeczywiście się wygłupiłem...

 

Czyli spokojnie można z tego źródła dostać kotraktówki, jak mniemam? Jeszcze się ich zapytam (chyba najprościej i najlepiej) ale formularz kontaktowy to mają taki, że aż strach pytać :strach:

 

Edit: http://www.armedforcesmcss.org/cart.php?ta...;mode=contactus (formularz kontaktowy)

Jeżeli uznają te pytanie za spam to nie chciałbym być ścigany przez FBI :)

Edited by wrsys
Link to post
Share on other sites

Tiaaaa mają aż 2 sztuki i to w rozmiarze na karłów - Small Regular.

 

Nowy digital woodland romiar: small regular nie jest trudno dostać. Nawet bardzo łatwo. Ale gdy już potrzebujemy rozmiar większy zobaczymy na stronach z USA "(digital desert only)" ...

Link to post
Share on other sites

Z ebaya używki, takie same jak są u Guna, Jasne.

 

 

 

Eee, o co Ci chodzi??

 

Spróbuję Ci prościej wytłumaczyć

 

Koleś daje linki do sklepu skąd chce kupić gdzie za komplet go wyniesie 100$ * $ daje koło 300żł nie licząc przesyłek etc...Tak więc napisałem że lepiej tak to kupić od guna który chce 350zł z przesyłka....

Link to post
Share on other sites

Wszystko fajnie, tylko że na firt.mil.pl masz tylko Marpat od Helikona.

Widocznie w stacjonarnym jest bogatsza oferta.

 

Możliwe ze mieli tylko parę sztuk i nie opłacało i mnie wrzucać na stronkę. Spodnie były po 100zł. U nich już tak jest, niektóre rzeczy mają nie powystawiane a dostępne. Na przykład mają nomexy używane po 50zł a na stronie żadnego info.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...