Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pokaż swój sprzęt


Recommended Posts

  • Replies 381
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ależ Panowie ja się nie czepiam toż to konstruktywna krytyka a tylko taka pozwala na pozytywny progres prawda.

Ogólnie to chylę czoła i jestem pod wielkim wrażeniem.

A propos zdjęć, macie rację teraz czuję się zobowiązany :-)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

No to teraz kolej na mnie - śmiało Panowie jak coś jest nie tak to "atakujcie" :-)

Wersja "ciężka"

foto1ykv.th.jpg

foto2b.th.jpg

foto3v.th.jpg

A tu leśny harcownik:

foto4h.th.jpg

foto5dau.th.jpg

foto6f.th.jpg

 

 

p.s Buty do wymiany, piękne oznaczenia "szfaben arms" do usunięcia, luneta "w drodze", ładownice i pokrowce do wypełnienia.

Edited by Julas
Link to post
Share on other sites

Julas - dobrze Ci idzie, ale łasica, i buty do wymiany i likwidacji, i wypełnienie ładownic, google. (zresztą wiesz:) ) Co do radia bardziej bym je widzial w ladownicy(foto Mehler). Do reko brakuje Ci szczegółów.

 

choisen - może Ty sie tym razem pofatygujesz i zapodasz cos?

 

pozdro

Link to post
Share on other sites

To i ja się wypowiem. Mimo iż żadnego mojego zdjęcia reko tu nie ma to lubię się poprzyczepiać ;)

 

Najpierw fotki w S95.

Po pierwsze podwiń nogawki :wink: I ta oliwkowa kominiarka chyba nie jest używana przez zwykłych żołnierzy. A już kompletnie moim zdaniem nie pasuje do zwykłych żołnierzy w S95 i operacji leśnych.

 

Co do fotek z misji zagranicznej :)

Odepnij pokrowiec na menażkę jeśli jej nie masz. Mehler lepiej wygląda bez dodatków :)

Poza tym kamizelka wydaje się 'niedopięta' - chodzi mi o boczne rzepy. Nie wiem czy masz tam oryginalne wkłady - podejrzewam, że nie. Gdybyś miał, to na tak nierówno zapiętych rzepach kamizelka by ci się rozpinała pod swoim ciężarem przy każdym pochylaniu.

 

No i ogólnie - lepiej nie mieć ładownic/pokrowców niż mieć je puste. Dotyczy to i Mehlera i S95.

 

Widzę, że masz wytarty do białości kołnierz w Mehlerze. Kup najtańsze spodnie BW (byle ładny odcień miały) i razem z kamizelką skocz do krawca. Przeszyje ci za grosze i będziesz miał kamizelkę jak nową :)

 

Powodzenia w dążeniu do perfekcji :)

Link to post
Share on other sites

Panowie dziękuję za słuszne uwagi.

danyboy muszę Cie zdziwić, posiadam zarówno menażkę jak i "kafle" do mehlera :-P

Po prostu taka sesyjka na szybko i nie chciało mi się przekładać wszystkiego. Teraz już wiem, że to złe podejście i postaram się cyknąć coś poważniejszego i dokładniejszego jak najprędzej.

 

grucha zrozumiałem aluzję hehe. Kamizelka dotarła do mnie już z takim kołnierzem :lol:

 

A propos kominiarki i gogli rozpętałbym dyskusję ale oczywiście nie tutaj.

 

Dobra więc jeszcze raz dzięki za uwagi!

 

Pozdro :-)

Link to post
Share on other sites

Wiesz, nie powiem, żeby to było wygodne, ale da się nosić. Na strzelanki CQB chodzę z pełną balistyką, na zielona bez płyt, więc jest o wiele łatwiej ;)

Plecak jest bardzo wygodny, ale trzeba mieć obydwa paski: i na piersi i w pasie, żeby się dobrze trzymał na Mehlerze.

 

No i już zebrałem opierdziel na MP za pagony :/

Link to post
Share on other sites

- ja bym wymienił spodnie, bo te wyglądają na strasznie sprane,

- przydałby się pokrowiec na hełm,

- zakładaj rękawiczki, żebyś nie świecił białymi dłońmi jak na 3 zdjęciu 8)

 

To tyle ode mnie.

Edited by Rhodium
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...