Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam

Przeglądająć ofertę pewnych sklepów.............znalazłem ciekawe rzeczy-kamizelki,plecaki ,ładownice itp firm TopTactical i WWCH.

W niektórych przypadkach(większości) widnieje napis DOSTAWA WKRÓTCE-wnioskuję z tego że popyt przewyższył podaż a wiec jest już tego trochę w obiegu.

Czy użytkownicy,właściciele, byli i obecni mogą podzielić się swoimi uwagami, opiniami itp na temat tych produktów.

Szukałem na forum-niestety wyszukiwarka nie pomogła.

Za odpowiedzi(ewentualnie linki do opinii) z góry dziękuję.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

o wwch:

http://wmasg.pl/forum/index.php?showtopic=43771&hl=wwch

 

a o TopTactical chyba nic nie ma jeszcze.

w sumi sprawdzałem tt w wyszukiewarce

produkty obu firm są dość podobne

z posta który podałeś(BARDZO ZA NIE GO DZIĘKUJĘ) wynika że jakość jest równa cenie

 

 

Patrząc po sprzęcie to TopTactical to zbiór takich samych kopii jak WwCH ( co nie jest firmą , tylko Wyprodukowanym w CHinach, ale to zbyt trudne żeby się domyślić )

tak tylko oferta tt jest trochę inna

ale to też trudno się domyśleć

i może jak cybergun i swissarms itp to to samo

ale......

niema o co kopii kruszyć

jeżeli jakość jest podobna

hm

może i warto zainwestować?

 

[Zdanie zaczynamy w wielkiej litery. Rozdzieleniem zdań jest kropka i odstęp a nie koniec linii.]

Edited by Foka
Link to post
Share on other sites
Hm... Po co kupować chest'a w Marpacie, skoro żadna armia używająca marpatów ( tym bardziej Marines ) nie nosi sprzętu w tym kamuflarzu tylko np. w CB, WD. Jak już wydawać kasę to z sensem ( ?! )

 

Jest to niby jakaś alternatywa dla MilTeca, ale kto by się w to bawił?

 

Dziękuję za uwagę.

 

BTW: Rzecz jasna MilTec to ostatnie badziewie, żeby nie prowokować kolejnych zarzutów.

Link to post
Share on other sites

Z drobna roznica TT i WWCh nie robia z zadnego wlokna nylonowego a ze zwyklego poliestru (tasmy jakoscia tez nie grzesza). Ale jak wiele osob napisze i tak super cena wiec mozna w to wejsc i za pare zloty wygladac jak uber pr0 postac z jakiejs gry np CoD4 albo innego czegos.

Link to post
Share on other sites

Jak długo wiesz, co kupujesz za te pieniądze, i na to się zgadzasz - ja nie widzę problemu.

 

Tak, MilTec to nie jest dobry sprzęt. Z drugiej strony - od ponad roku uzywam ich kopii plecaczka arrmii niemieckiej jako miejskiego "plecaka do wszystkiego". W tej roli się sprawdza (i jak na sprzęt za 60zł, nieźle). W tern z nim oczywiście nie pójdę.

 

Kupa ludzi używa kamizelek Pattern 83 MilTec'a. I chwalą.

Bo to jest tanie, w miarę solidne (biorąc pod uwagę zużycie sprzętu na cotygodniowej strzelance), w miarę wygodne, no i lanserskie - "mam kamizelkę taktyczną". Co z tego, że nie jest to szczyt solidności, ekonomii, a na pewno lansu? Jeśli spełnia zadania i wymagania nabywcy, to jakość jest odpowiednia.

 

Przykład z innej branży - powiedzmy, ze chcę sobie kupić samochód. Wymagania?

"Ma wozić mój tyłek do pracy i z powrotem, mało kosztować i być tani w utrzymaniu" - Maluch z 10-tej ręki będzie jak znalazł.

Owszem, jedzie dość wolno, superwygodny nie jest, zabiera mało ludzi i bagażu, i dziewczyn na niego nie poderwiesz. Ale... bije na głowę chodzenie na piechotę.

 

Dołóż wymagań, a będzie trzeba podnieść cenę. Winduj wymagania i utrzymuj niską cenę ("takie rzeczy to tylko w Erze") a ucierpi stopień spełnienia wymagań. Oczywiscie bedą ci wmawiać, że jest ok.

 

MilTec to po prostu taniocha, i póki się o tym pamięta (i kalkuluje - lepiej kupować szajs co roku, czy porządne raz na parę lat) - jest, IMO, ok.

Link to post
Share on other sites

Według mnie wszystkie krucjaty z serii kulką i mieczem przeciwko MilTecowi i podobnym mijają się z celem, w myśl zasady, że 'jak się nie przewróci, to się nie nauczy.'

 

Czyli, jak nie wyda kupy forsy na badziewne wynalazki, to nie uwierzy.

Link to post
Share on other sites

A ja jak pisałem wyżej posiadam plecak tej firmy. Jest to chyba najtańsza i jedyna typowa chińszczyzna jaką mam i nie widzę żeby z tego powodu wyrosły mi dodatkowe ręce, nie miewam zaburzeń mowy, słuchu i węchu, a także seksualnych odkąd go nabyłem więc nie rozumiem w czym problem. "Nie chcesz - nie kupuj, chcesz - kup, ktoś kupił - co Cię to obchodzi, nie twoja kasa i problem."*

 

Jak także mówiłem - cuda to nie są, ale do przenoszenia pęcherza camelbacka, kulek, imbusów, dodatkowej batki, kanapek itp wystarcza.

 

Wiadomo - kontrakt lepszy jest

 

Achaaa no tak bo bez kontraktu to już sprzęt do niczego jest. Nooo to rozumiem, że oporządzenie KONTRAKTOWE armii np Tadżykistanu jest lepsze od np MIWO bo ma te magiczne coś jak KONTRAKT.

 

* Nie odnosi się to osobiście do nikogo bo zaraz fochy będą.

Edited by Majkel86
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...