Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Postanowiłem, że zapytam bo nie mogę nigdzie takowej znaleźć.

Chciałbym kupić kamizelkę z systemem mole w multicam.

Czy jest w ogole szansa aby to dorwac tak do 150 zl max 200 nie musi miec ladownic nic... gola kamizela... CIRAS jest mega drogi :/ macie jakies propozycje?

Link to post
Share on other sites

Wiem wiem znam doskonale te sklepy... ale tam CIRAS kosztuje 590zl... a ja szukam czegoś tańszego... jakiegoś odpowiednika ważne aby był w multicam i nie kosztował aż tyle. Może znacie jakieś sklepy w stanach skąd można za mniejsze pieniądze ściągnąć coś w multicam bo u nas raczej nie dostane :(

Link to post
Share on other sites

Niestety problem z multicamem jest taki, że wszystko w tym kamuflażu jest 2x droższe niż w innych (nie mówię o chińszczyźnie). Ja dlatego do swojego MC postanowiłem zakupić oporządzenie w Coyote Tan i bardzo ładnie to wygląda. Widziałem fotki Cirasa w CB z ładownicami w MC i też sie spisuje.

Link to post
Share on other sites

Jedyny tańszy odpowiednik cirasa który mi sie nasuwa to MOPC Condora... ma cummerbunda i kieszenie na sapi ;)

Niestety w Polsce chora cena (ok 600zl). Jeśli masz znajomego w stanach, oplaca się kupić kamizele + zestaw kieszeni tam (wspomniany MOPC kosztuje m/w 110$)

Link to post
Share on other sites

Dzięki wielkie za tą nazwę :) Właśnie taki MOPC condora mi sie marzy :) ciekawe tylko czy to camo nie bedzie sie roznilo od multicam z proppera. Jak znasz jakis sklep co to wysyła do Polski najlepiej jako GIFT ;) To byłbym dozgonnie wdzięczny:)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Kupiłem ostatnio munudr Tru-Speca i myślę nad kamizelką do niego jednak nie chcę żeby różniły się kolorystycznie od kamizelki. Czy moglibyście wrzucać fotki mundurów razem z kamizelkami chciałbym zobaczyć jak dokładnie wyglądają kolorystycznie. Mogą też być zdjęcia z kamizelkami w Tanie czy Coyocie :)

pozdrawiam mieciu

Edited by mieciu-saper
Link to post
Share on other sites

A jak z odwzorowaniem MC u Pantaca? Widzial ktos w dziennym swietle?

 

Co do stuffu w tym kamuflazu, fakt, jest dwarazy drozszy. Za tzw. "Multilans" sie placi i niestety tu nie ma oszczedzania, bo kazda oszczednosc wyglada po prostu strasznie, nie spelnia swojego podstawowego zadania (nie kamufluje) a efekt wzbudza po prostu politowanie...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...