Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem podwójnej kulki


Recommended Posts

O co chodzi. GB jest zożony dobrze, serią strzela super, jednak na semi jest problem - raz strzela dobrze, pojedyńczo, jednak często strzela mi podwójnie. :evil:

I gdzie może być problem? Coś z dyszą, popychaczem? Czy może kupić opóźniacz popychacza?

Doradźcie ;)

Link to post
Share on other sites

Jeżeli mówisz o m14 cyma, kart, itd to u mnie strzelało czasem dwiema kulkami jak założyłem gumkę hop-up Guardera. Po wymienieniu jej na taką z dłuższym "kołnierzykiem" (chyba madbull taka czerwona) problem zniknął.

Możliwe też, że masz jakiś uszczerbek na tym kołnierzyku, wtedy czasem 2 kulki dostają się do komory.

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

Fajnie, że znalazłem ten temat. Mam podobny problem w moim ak74 od cm. Po wymianie gumki replika zaczęła strzelać dwoma kulkami na raz. Rozkręciłem ją, wyjąłem komorę i docisnąłem lufę do komory. Po wystrzeleniu kilka low-capów sytuacja zaczęła się powtarzać - znowu zaczął strzelać dwiema kulkami. Podejrzewam, że może to być wina gumki a konkretnie tego, że ma za krótki kołnierz i dlatego do komory dostają się dwie kulki na raz. Jak poradziliście sobie z problemem jeśli was spotkał? Czy konieczna jest wymiana gumki czy istnieje jakiś sposób by tego uniknąć?

Link to post
Share on other sites

Nie wiem dlaczego ludzie kupuję te gumki. Nawet pewnie nie umieją przeczytać nazwy i potem osły piszą: guarden, garden i jeszcze inne :-F

 

W ogóle powinni zakazać sprzedawania tych gumek.

 

Jak dzieci nie rozumieją to napiszę dużymi literkami: GUMEK HOP-UP GUARDERA SIĘ NIE KUPUJĘ, PONIEWAŻ SĄ Z DUPY WZIĘTE.

Edited by grzechotnik
Link to post
Share on other sites

Co prawda problem wyjaśniony.

Ale odnośnie Guardera i jego silikonów.

Napiszę tak: pierdzielicie, u mnie każdy jeden działa lepiej niż obrzygana systema i fioletowy promyk w FAL`u. Nie wiem co od nich chcecie, są jednorazowe, przyznaję, ale problemów z nimi nie miałem nigdy.

Link to post
Share on other sites

Co prawda problem wyjaśniony.

Ale odnośnie Guardera i jego silikonów.

Napiszę tak: pierdzielicie, u mnie każdy jeden działa lepiej niż obrzygana systema i fioletowy promyk w FAL`u. Nie wiem co od nich chcecie, są jednorazowe, przyznaję, ale problemów z nimi nie miałem nigdy.

 

True - Na Systemie mam double feed a Guarder hula

Edited by HustleR
Link to post
Share on other sites

Ja miałem w G36E JG Guardera bo dostałem od kumla nowego bo kupił chyba 10 sztuk.

 

Kulki leciały jak po slalomie, i na serii były puste strzały. Wyjąłem i cała postrzępiona i pęknięta. Po włożeniu SYSTEMY pięknie podkręcał i nie było pustych strzałów ani dubletów.

 

Na Promyku Czerwonym który mam w HK416 z komora Promyka i lufą, powtarzalność strzału taka jakbyś sobie nigdy nie wymarzył na 60 metrach i to na singlu.

 

Brak jakichkolwiek problemów.

 

Kumpel z teamu ma Guardera w UMP DE i mu chodzi dobrze, ale uważam, że miał szczęście z tą gumką tak jak ktoś miał M14 i na Guarderze mu też dobrze chodziła, ale w większości przypadków to dublety, czasami pustaki i kiepskie podkręcania kulek.

 

Tyle ode mnie.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Potwierdzam gumki Guardera są do bani , kupiłem dwie i porażka idą po dwie kulki. A stara Systema wywaliła z 40 000 BB i idzie dalej. Przyczyną efektu dwóch kulek jest zbyt luźny kołnierz . Prosty test stawiasz gumę HU pionowo kołnierzem do góry i kładziesz kulkę jak przeleci to guma jest do bani, kulka powinna dać się przecisnąć z małym oporem wtedy jest OK. A różnica w prędkości między luźną gumą a ciasną to średnio 20 fps.-ów, sprawdziłem. Jeśli jest ktoś zainteresowany to odstąpię te Guardery po 4 dolary tak jak kupiłem.

Edited by JacekJ
Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...