Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam. Szukałem po forum i nigdzie nie znalazłem informacji na temat dokładnie TEGO modelu.

 

http://www.asgshop.pl/produkt.php?id=2105

 

chciałbym wysłuchać opini posiadaczy. Jak się spisuje jakie problemy osiągi itd. Jeżeli ktoś ma tuning lvl II albo III chętnie bym wysłuchał opinii jak się sprawuje po tej przeróbce i czy warto było. Czy 520 fps to nie za dużo jak na szturmówke? Prosze o dużo informacji również na temat granatnika. Czy zamiast kupna tej broni plus tuningu do niej nie lepiej kupić M15A2 w dziale AEG Custom za tą sama cene co karabin plus tuning do 520 fps

 

http://www.asgshop.pl/produkt.php?id=805

 

tylko że otrzymujemy guna z 470 fpsami plus batka za free. Ehh co lepiej wybrać. 520 fps ;| hmmm mi sie wydaje troche za dużo. Aż tyle nie jest chyba potrzebne w takiej broni.

 

 

 

Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Edited by Stricker
Link to post
Share on other sites

Ja osobiście wybrałbym G&P + 2003, zrobić tuning lv I i wsadzić porządną precke ( np prometeusza ) oraz można zainwestować w szczelniejszy HU. W szturmówce przechodzenie granicy M120 robi się niebezpieczne, ja osobiście nie chciałbym zrobić nikomu krzywdy dlatego ze mam za mocny karabin, a da Ci to minimalnie (moze nawet mikroskopijnie[bez zmiany HU i precki]) większy zasięg.

Oto co ja bym skomponował:

1800zł + 99zł(lv I) + 270zł(precka promyka)+ 200zł(batka) +120zł (hop up King Armsa)+ 30zł (gumka HU )= 2519zł

+ dodatkowy plus M16A3 zdejmowana rączka transportowa gdybyś chciał zainstalować ACOGa

 

Co do granatnika to oprócz kosztu karabinu itp trzeba doliczyć koszt granatów (ok 200zł za sztukę [bieganie z 1 granatem to troche porażka :poddanie: ] ). Więc zastanów się czy taki bajer jak granatnik się kalkuluje. Może lepiej będzie zainwestować tą kasę w coś innego?

Link to post
Share on other sites

Jeżeli chcesz byś szturmowcem to w zupełności wystarczy normalne M16A3 by G&P z dodatkiem:

-precka promyka

-komora KA

-gumka silikon Systemy

-dystanser H DF

 

Granatnik nie ma sensu- dodatkowe obciążenie a i tak zwykle się nie przydaje. Bardziej to szpan niż pożytek. Kup jakąś broń boczną a jak już masz to batkę 10,8V i mikroprocesorówkę.

 

Ja jadę na właśnie takim zestawie bez zmiany sprężyny i mam zasięg (skuteczny) w okolicach 60 metrów. No i znakomity rof bez stresu o podzespoły.

 

Precke weź albo KM Head albo Prometeush przy tej długości.

 

Co do celownika optycznego- fakt. Co jak co ale kolimator to ważna sprawa. Kup na przykład rd33/ aimpointa/ ACOGa. Będzie o wiele wygodniej.

Link to post
Share on other sites

Proponuję dobrze przemyśleć sens stosowania granatnika. U Nas w drużynie były dwie eMki z Twojego pierwszego linka i po pewnym czasie zamieniono je na bardziej tradycyjne M16A4 RAS i M5.

 

Z autopsji wiem, że najlepszy efekt mamy przy użyciu granatu MadBull'a na 204 kulki, nabitego CO2, a ładowany kulkami do połowy. A taki granat już nie jest tani. Najlepiej mieć kilka, no i adapter do CO2, no i samo CO2...

 

Po jakimś czasie to nudzi ;)

 

Oczywiście wiem, że granatnik pod chłodnicą to + 150 do lansu, ;) ale do użyteczności to tylko + 10

 

Kolega mnie uprzedził.

Edited by madjong
Link to post
Share on other sites

Jak widać po moim awatarku też mam granatnik , w walce przydaję się naprawdę sporadycznie a jak nie masz porządnego granatu możesz tylko śmiech wywołać (mój pierwszy granat po załadowaniu na maxa kulkami i nabiciu propanem strzelał na 4-5 metrów) ale co czasu do czasu można strzelić dla klimatu :twisted:

 

 

Wracając do tematu repliki , jeśli to ma być szturmówka to proponuję lvl 3 ale do CA + precka promyka , miałem taki zestaw , replika strzelała genialnie , przemieliła 10000 kulek potem przełożyłem to do M249 i tam ok 35000 a na koniec wrócił zestaw do M15 i znowu 15000 i pewnie do dziś by strzelał gdyby GB sie nie rozpadł :wink: co spowodowało uszkodzenie głowicy cylindra oraz samego cylindra .

Link to post
Share on other sites

(...)Kup jakąś broń boczną a jak już masz to batkę 10,8V i mikroprocesorówkę.

10,8V przy M110 /M120 na tym silniku? :strach: Fakt rof musi być zadziwiający ale zużycie zębatki/tłok musi być trochę duże :o w ASG Shopie przy M120 polecają batkę 8,4V więc max co ja bym wpakował przy tej sprężynie to 9,6V.

Link to post
Share on other sites

Well, jeśli masz tyle kasy do wydania, i chcesz mieć m203 i się z niego cieszyć to polecam:

Mka jak z tematu z wgc + wszystkie potrzebne graty.

Granaty madbulla na co2 dowolna ilość ze stanów (najlepiej przez Yurika ściagnać jeśli nie masz rodziny w usa - w jakimś pierwszym lepszym airsoftowym sklepie 2 sztuki kupilem za 120$), to samo tyczy się adaptera na co2 (65$?)

 

Powyższy zestawik i hulaj dusza ^^

Edited by piachu
Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Witam

 

A co powiecie na nowy model M16A3 od G&P ? http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=2105

 

Planuje kupić tego guna albo M4 universal od ICS i mam mały dylemat

dodam iż do G&P wsadziłbym odrazu tuning lv I i precke od promyka o dystansie itd już nie wspomne.

 

Pytanie do was co proponujecie co wydaje sie lepsze?

Nie zwracajcie uwagi na M203 bo nawet gdybym mial kupić M4 to chciałbym go zamontować.

 

Za G&P z M203+prec+lv I+koli wyszło by mnie jakies 2100zł +/-

a za M4 ICS+prec+gumka+m205+koli+tuning chyba wydaje sie troszke więcej.

 

Z tego co słyszałem Firma G&P jest dobra jakościowo i osiągowo, podobnie jak ICS

tak wiec prosiłbym także o jakieś informacje w tej sprawie.

 

Z góry dzięki i pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...